River Life

Eladó családi ház
Tiszafüred, Budai Sándor utca

+ 17 kép 1/20
67 480 000 Ft67.48 M Ft 668 119 Ft/m2
5 szoba
101 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Telekméret: 783 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3627814741
Jászter Noémi
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

INGATLANHIRDETÉS BEFEKTETŐKNEK (prémium, profi stílus)

Tiszafüred központjában, mégis egy csendes, forgalommentes utcában kínáljuk eladásra ezt a 783 m²-es telken álló, több lakóegységből álló ingatlant, amely kivételes befektetési lehetőség.
Az udvaron összesen 4 külön lakrészt találunk:

1. Főépület két teljesen külön bejáratú lakrész (összesen 101 m²)

A nagyobb lakrész:
Amerikai konyhás nappali
2 külön nyíló szoba
Fürdőszoba

A kisebb lakrész:
Előszoba
Amerikai konyhás nappali
1 hálószoba
Fürdőszoba

Mindkét lakás külön az udvarra nyílik, így külön bérbe adhatók.

2. Különálló konténerházak a telek leválasztott részén
Konténerház 1 (27 m²):
Amerikai konyhás nappali
1 hálószoba
Fürdőszoba
Konténerház 2 (9 m²):

Kompakt, rendkívül praktikus lakó- vagy szálláshely

A két konténer között egy 50 m²-es, beton aljzattal rendelkező, ponyvázott, berendezett terasz található vendégek, kiülős programok, közösségi tér számára ideális.

Miért tökéletes választás befektetőknek?

4 különálló, azonnal kiadható lakóegység
Tökéletes apartman-komplexumnak, munkásszállásnak, albérleteknek vagy Airbnb-nek
Összközműves, azonnal költözhető/kiadható
Csendes, de központi elhelyezkedés minden szolgáltatás gyalog elérhető

A Tisza-tó közelsége miatt magas turista- és szezonális kereslet

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Tiszafüreden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tiszafüred m² ár
668 e Ft
477 e Ft -40%
Ennek az ára
Tiszafüred átlagár
67.48 M Ft m Ft
104.1 m Ft 35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tiszafüred, Budai Sándor utca

Eladó családi házak a környékről

Mezőtúr
Eladó családi ház

Mezőtúr

25 M Ft
3 szoba
141 m²
Tiszafüred
Eladó családi ház

Tiszafüred

85 M Ft
2 + 1 szoba
107 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

118 M Ft
1 szoba
190 m²
Tiszafüred
Eladó családi ház

Tiszafüred

25 M Ft
3 szoba
83 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

39.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Tiszafüred
Eladó családi ház

Tiszafüred

35 M Ft
3 szoba
76 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

75 M Ft
3 szoba
168 m²
Jászjákóhalma
Eladó családi ház

Jászjákóhalma

15.5 M Ft
3 szoba
78 m²
Tiszafüred
Eladó családi ház

Tiszafüred

19.5 M Ft
2 szoba
63 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

30 M Ft
2 szoba
70 m²
Jászárokszállás
Eladó családi ház

Jászárokszállás

21.5 M Ft
2 szoba
45 m²
Tiszafüred
Eladó családi ház

Tiszafüred

29.5 M Ft
2 szoba
61 m²
Tiszafüred
Eladó családi ház

Tiszafüred

17.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

20.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Tiszafüred
Eladó családi ház

Tiszafüred

164 M Ft
6 szoba
272 m²
Tiszafüred
Eladó családi ház

Tiszafüred

167 M Ft
10 szoba
0 m²
Tiszafüred
Eladó családi ház

Tiszafüred

54 M Ft
4 szoba
121 m²
Tiszafüred
Eladó családi ház

Tiszafüred

166 M Ft
3 szoba
87 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

34 M Ft
6462 m²
69 m²
Jászfényszaru
Eladó családi ház

Jászfényszaru

36.9 M Ft
1080 m²
80 m²
Jászjákóhalma
Eladó családi ház