Seven Pearl

Eladó családi ház
Tiszafüred, Kakukk utca

+ 17 kép 1/20
199 900 000 Ft199.9 M Ft 1 004 523 Ft/m2
4 szoba
199 m²
építés éve:2010

Részletes adatok

Telekméret: 8152 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Lukács Tibor Géza
Duna House - Szinyei Merse utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

TISZAFÜREDEN A TISZA TÓ FŐVÁROSÁBAN!Egyedülálló lehetőség várja Önt Tiszafüreden, Jász-Nagykun-Szolnok megye szívében! Ez a lenyűgöző, 2010-ben épült tégla családi ház egy napfényes, 8 152 négyzetméteres, gondozott telken helyezkedik el, amely vízparthoz közel fekszik. A több mint 1000 nm en lekerített kertben 70 darab gyümölcsfa és dísznövény biztosítja a természet közelségét és a zavartalan kikapcsolódást. A telek többi része is gondozott, de csak részben van bekerítve. Az ingatlan belterületen helyezkedik el, összközműves.

Az ingatlanhoz tartozik egy elektromos garázskapus garázs, valamint egy hatalmas fedett fa szerkezetű tároló, amely rengeteg lehetőséget biztosít a tárolásra vagy akár műhelyként is használható. A telken fúrt kút is található, ami nagymértékben hozzájárul a kert fenntartásához.

Az ingatlan modern szigetelésének és a fa burkolatú födémnek köszönhetően kiváló hőszigeteléssel rendelkezik, így garantáltan alacsony fűtési költségekkel számolhat. A ház melegét cserépkályhás és a mellékhelységekben elektromos fűtés biztosítja, így minden évszakban a tökéletes hőkomfortot élvezheti. Az egyedi fa belső nyílászárók elegáns megjelenést kölcsönöznek a belső térnek, míg a padlástér is szigetelve van, további hasznos teret kínálva. A terület riasztórendszerrel felszerelt a Multi Alarm-hoz bekötve.
Tiszafüred, mint a Tisza-tó kapuja, kiváló kikapcsolódási lehetőségeket biztosít az ide látogatóknak. A város híres a gyönyörű természeti környezetéről, a Tisza-tó közelsége pedig a horgászat, vízi sportok és madármegfigyelés szerelmeseinek igazi paradicsoma. Az itt található éttermek, kávézók és kulturális programok még színesebbé teszik a mindennapokat. Az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik csendes, nyugodt környezetben szeretnének élni, közel a természethez.
Az ingatlan vállalkozásra is alkalmas a hatalmas összközműves területen több apartman is elhelyezhető, így a falusi túrizmus egyre nagyobb táborát is ki tudja szolgálni. Nagy előny, hogy a terület az egyre népszerűbb Tisza tavi bicikli út mellett helyezkedik el.

Amennyiben felkeltettem az érdeklődését, hívjon bizalommal, hogy ne maradjon le erről az egyedi lehetőségeket biztosító ingatlanról.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás családi házak ára Tiszafüreden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tiszafüred m² ár
1005 e Ft
417 e Ft -141%
Ennek az ára
Tiszafüred átlagár
199.9 M Ft m Ft
56 m Ft -257%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tiszafüred, Kakukk utca

Eladó családi házak a környékről

Tiszafüred
Eladó családi ház

Tiszafüred

19.5 M Ft
2 szoba
63 m²
Tiszafüred
Eladó családi ház

Tiszafüred

39.5 M Ft
3 szoba
86 m²
Kenderes
Eladó családi ház

Kenderes

13 M Ft
3 szoba
105 m²
Mezőtúr
Eladó családi ház

Mezőtúr

25 M Ft
3 szoba
141 m²
Tiszafüred
Eladó családi ház

Tiszafüred

8.9 M Ft
2 szoba
35 m²
Tiszafüred
Eladó családi ház

Tiszafüred

17.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Kisújszállás
Eladó családi ház

Kisújszállás

119 M Ft
6 szoba
464 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

18 M Ft
4 szoba
110 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

120 M Ft
3 + 4 szoba
296 m²
Tiszafüred
Eladó családi ház

Tiszafüred

29.5 M Ft
2 szoba
61 m²
Tiszafüred
Eladó családi ház

Tiszafüred

35 M Ft
3 szoba
76 m²
Tiszafüred, Eper utca
Eladó családi ház

Tiszafüred

95 M Ft
9 szoba
304 m²
Tiszafüred
Eladó családi ház

Tiszafüred

22.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

79.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Tiszafüred
Eladó családi ház

Tiszafüred

166 M Ft
3 szoba
87 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

118 M Ft
1 szoba
190 m²
Tiszafüred
Eladó családi ház

Tiszafüred

165 M Ft
8 szoba
370 m²
Jászjákóhalma
Eladó családi ház

Jászjákóhalma

15.5 M Ft
3 szoba
78 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

18 M Ft
4 szoba
110 m²
Mezőtúr, Tündér
Eladó családi ház

Mezőtúr

25 M Ft
1 szoba
85 m²
Tiszafüred
Eladó családi ház