Metrodom

Eladó családi ház
Tét

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
67 900 000 Ft67.9 M Ft 390 230 Ft/m2
174 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 224
Máté Henriette
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó családi ház Téten, amely az 1900-as években épült, de igényesen felújított otthon, kiváló elhelyezkedéssel!

Téten, a városközpont közelében, csendes és nyugodt környezetben eladó egy bruttó 174 m2-es, minden igényt kielégítő családi ház. Az ingatlan ideális választás családok számára, hiszen az iskola és az óvoda gyalogosan is pár perc alatt megközelíthető.

A ház főbb jellemzői:
Tágas terek: három hálószoba, nappali, konyha, kamra, gardróbszoba, háztartási helység.
Modern fürdőszoba: épített zuhanyzóval, továbbá két különálló WC.
Korszerű kialakítás: minden részlet a praktikum és kényelem jegyében készült, de mégis megőrizve a régies jelleget.

Teljes körű felújítás (2020–2022):
Víz- és villanyvezetékek cseréje.
Kémények felújítása és tetőszerkezet újracserepezése.
Külső és belső vakolatok megújítása.

Kert és udvar:
3600 nm-es telek: gondozott, parkosított, ideális kertészkedéshez vagy családi programokhoz.
Az udvarban 30 nm-es filagória, mely 2022-ben épült, tökéletes a nyári estékhez és baráti összejövetelekhez.

Fűtés és meleg víz:
Vegyes tüzelésű kazán és villanybojler biztosítja a komfortot. Nappailba és konyhában padlófűtés, míg a többi helyiségben radiátoros hőladás. Gázcsonk udvaron, így akár gázkazán bevezetése is lehetséges.

Az ingatlan azonnal költözhető, esztétikailag és műszakilag egyaránt kiváló állapotban van.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérem, hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2024. 11. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

0 szobás családi házak ára Téten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tét m² ár
390 e Ft
466 e Ft 16%
Ennek az ára
Tét átlagár
67.9 M Ft m Ft
45.9 m Ft -48%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tét

Eladó ingatlanok a környékről

Tét
Eladó családi ház

Tét

39 M Ft
2 + 1 szoba
64 m²
Lébény
Eladó családi ház

Lébény

62.99 M Ft
4 szoba
90 m²
Tét
Eladó családi ház

Tét

25.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Győr, Nádorváros
Eladó téglalakás

Győr

75.99 M Ft
3 szoba
72 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

42 M Ft
2 szoba
53 m²
Fertőszéplak
Eladó családi ház

Fertőszéplak

95 M Ft
5 szoba
95 m²
Tét
Eladó családi ház

Tét

76 M Ft
3 szoba
100 m²
Nagycenk
Eladó családi ház

Nagycenk

80.6 M Ft
4 szoba
106 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

64.85 M Ft
3 szoba
71 m²
Mecsér
Eladó családi ház

Mecsér

60 M Ft
4 szoba
138 m²
Tét
Eladó családi ház

Tét

34.9 M Ft
6 szoba
180 m²
Hegyeshalom
Eladó családi ház

Hegyeshalom

190 M Ft
2 szoba
120 m²
Tét
Eladó családi ház

Tét

43.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

67.014 M Ft
3 szoba
66 m²
Tét
Eladó családi ház

Tét

69 M Ft
3 szoba
90 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

61.857 M Ft
2 szoba
46 m²
Tét
Eladó családi ház

Tét

159 M Ft
5 szoba
156 m²
Töltéstava
Eladó ikerház

Töltéstava

83.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Tét
Eladó családi ház

Tét

43.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Kapuvár
Eladó ipari ingatlan

Kapuvár

62.865 M Ft
2000 m²
2000 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó családi ház

Mosonmagyaróvár

75.99 M Ft
4 szoba
87 m²
Tét
Eladó családi ház

Tét

159 M Ft
5 szoba
156 m²
Tét
Eladó családi ház

Tét

67.9 M Ft
4 + 1 szoba
170 m²
Kapuvár
Eladó családi ház

Kapuvár

115 M Ft
5 szoba
222 m²