Astora Art House

Eladó családi ház
Tatabánya

+ 17 kép 1/20
54 500 000 Ft54.5 M Ft 838 462 Ft/m2
2 szoba
65 m²
építés éve:1982

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 625 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 456
Mitrocsák László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Tatabánya egyik legkedveltebb városrészében, Bánhidán, eladó egy 621 m²-es, gondozott telken található, felújított családi ház.
A környék csendes, kertvárosias. A közelben üzletek, iskola, gyógyszertár, orvosi rendelők és a Kormányhivatal is megtalálható. Minden karnyújtásnyira van, amire a mindennapokban szükség lehet.

Az ingatlan 1982-ben épült, de 2024-ben megkezdődött a folyamatos felújítása, amely során a villamos hálózat teljes cseréje megtörtént, valamint elektromos fűtést kapott a ház. A fafödémes épület zsindely héjazatot visel, amit gyapottal és hőtükörrel szigeteltek, továbbá a homlokzat is hőszigetelést kapott. A Bramac tetőcserepek már megvásárlásra kerültek, ezek a vételár részét képezik, és az ingatlanon kerültek szakszerűen tárolásra. Az épület pontalapú betonalapra, stabil töltésre épült, falazata kívülről nikecell szigeteléssel ellátott. Energetikai besorolása „D” kategóriájú, így a fenntartása gazdaságos.

A kert rendezett és hangulatos, a tulajdonosok nagy gondot fordítottak arra, hogy otthonos légkört teremtsenek benne. Az udvaron egy 12 gyűrű mély ásott kút is található, amely kiváló vízhozamú, kerti locsoláshoz ideális. A ház mellett egy 12,8 m²-es, szigetelt, gipszkartonozott, festett konténer is helyet kapott, amely akár külön szobaként, akár fürdőként vagy vendégházként is hasznosítható – ez is az eladási ár részét képezi.

A telek LKE-2 besorolású, így a ház bővíthető, a beépíthetőség 30%, a maximális építménymagasság 4,5 méter, a zöldterületi arány pedig 50%. A legkisebb kialakítható telek 500 m², tehát a szabályozás a további fejlesztésekre is lehetőséget ad.

Ez az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik nyugodt, biztonságos környezetben keresnek otthont, mégis szeretnének közel maradni a város központjához.

Ha felkeltette az érdeklődését, hívjon bizalommal!

Mitrocsák László +3630 456 01113
Mitrocsák László +3630 456 0113

Referencia szám: M313583

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás családi házak ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
838 e Ft
634 e Ft -32%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
54.5 M Ft m Ft
46.4 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya

Eladó családi házak a környékről

Pilismarót
Eladó családi ház

Pilismarót

33 M Ft
3 szoba
86 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

140 M Ft
5 szoba
150 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

95 M Ft
10 + 4 szoba
150 m²
Tatabánya, 6-os telep, Gábor Áron utca
Eladó családi ház

Tatabánya

67 M Ft
4 + 1 szoba
300 m²
Nyergesújfalu
Eladó családi ház

Nyergesújfalu

59.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

104.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

80 M Ft
5 szoba
304 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

180 M Ft
8 szoba
510 m²
Dömös
Eladó családi ház

Dömös

33 M Ft
2 szoba
194 m²
Úny, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Úny

20 M Ft
3 szoba
63 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

98 M Ft
3 szoba
90 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

36.237 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

119 M Ft
5 szoba
154 m²
Tatabánya, Alsógalla
Eladó családi ház

Tatabánya

57 M Ft
4 + 1 szoba
205 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

140 M Ft
3.91 ha
0 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

43.697 M Ft
2 szoba
50 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

84.99 M Ft
2 szoba
91 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

66.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

149.9 M Ft
8 szoba
272 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

135 M Ft
7 + 2 szoba
254 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

132 M Ft
5 szoba
180 m²
Dunaalmás
Eladó családi ház