Astora Márvány8

Eladó családi ház
Tata, 1. emelet

+ 2 kép 1/5
187 500 000 Ft187.5 M Ft 1 302 083 Ft/m2
4 szoba
144 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 405 m2
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 367
Telek Bernadett
Dot-Ing 2001 Ingatlanirodák Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

PRÉMIUM KATEGÓRIÁS, ENERGIAHATÉKONY ÁLOMOTTHON- 2027 TAVASZI ÁTADÁSSAL!!

Tata egyik legnemesebb városrészében, a Kálvária-domb és az Öreg-tó közvetlen szomszédságában kínáljuk megvételre ezt a kimagasló műszaki tartalommal rendelkező, új építésű otthont – ahol a természet közelsége és a modern luxus találkozik.
Főbb adatok:
• 124 m² lakótér
• 20 m² garázs
• 10 m² fedett terasz

Átgondolt, modern elrendezés:
• 3 hálószoba gardróbbal, saját fürdő + WC-vel
• földszinten vendég WC
• nappali + konyha + étkező egyben
• tégla építés, grafitos hőszigeteléssel a kiemelkedő energiahatékonyságért
• beton tetőcserép, hosszú évtizedekre tervezve

Prémium műszaki tartalom:
• H-tarifás hőszivattyú + teljes felületen padlófűtés
• Helyiségenkénti egyedi fűtésszabályozás
3 db 2,6 Kw teljesítményű hűtő-fűtő klíma
• Veka, 3 rétegű nyílászárók – jelenleg a legjobb hőszigetelési értékkel a piacon
• Riasztó- és kamerarendszer előkészítés
• Elektromos redőnyök
• Aszfaltos utcafront + közvilágítás
Térköves kocsibehajtó

Miért különleges ez az ingatlan?
A Kálvária-domb és az Öreg-tó közelsége nem csupán panorámát és természetközeli hangulatot ad:
itt minden nap egy időtálló, nyugodt és prémium életérzés részese lehet.
Nívós,energiatakarékos, hosszú távon értékálló ingatlan, kivételes lokációval – ritka lehetőség a piacon.
Részletesebb műszaki tartalomért, egyéb kérdéseivel keressen bizalommal: Telek Bernadett 06703677606

HITEL ÉS TÁMOGATÁSOK – SORBAN ÁLLÁS NÉLKÜL! Irodánk INGYENES hitelügyintézést és állami támogatások (CSOK, stb.) lehívását vállalja. Bankfüggetlen szakértőnk megtalálja a piacon elérhető legjobb konstrukciót, és végigviszi az egész folyamatot. Ön választ, mi finanszírozunk.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Tatán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tata m² ár
1302 e Ft
861 e Ft -51%
Ennek az ára
Tata átlagár
187.5 M Ft m Ft
128.3 m Ft -46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tata, 1. emelet

Eladó családi házak a környékről

Kesztölc
Eladó családi ház

Kesztölc

129.9 M Ft
8 szoba
210 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

255 M Ft
5 szoba
200 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó családi ház

Tatabánya

140 M Ft
3.91 ha
0 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

34.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

35 M Ft
2 szoba
79 m²
Úny, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Úny

20 M Ft
3 szoba
63 m²
Tatabánya, Alsógalla
Eladó családi ház

Tatabánya

57 M Ft
4 + 1 szoba
205 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó családi ház

Tatabánya

180 M Ft
8 szoba
510 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

34.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

73.7 M Ft
4 szoba
70 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

55.9 M Ft
3 szoba
78 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

35 M Ft
2 szoba
76 m²
Tata, Sport utca
Eladó családi ház

Tata

399 M Ft
2605 m²
1075 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

84.99 M Ft
5 szoba
149 m²
Tata, Fő
Eladó családi ház

Tata

199 M Ft
3 szoba
150 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

132 M Ft
5 szoba
180 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

55.99 M Ft
5 szoba
163 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

61.069 M Ft
3 szoba
73 m²
Tata, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Tata

484 M Ft
7 szoba
675 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

360 M Ft
27 szoba
478 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó családi ház

Tatabánya

95 M Ft
10 + 4 szoba
150 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

55.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Komárom
Eladó családi ház