BAM Living

Eladó családi ház
Tata

+ 3 kép 1/6
187 500 000 Ft187.5 M Ft 1 302 083 Ft/m2
4 szoba
144 m²

Részletes adatok

Telekméret: 405 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 903
Menczer Klára
Feel-Ing Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Új építésű láncház Tata egyik legszebb részén – Erdő szélén, az Öreg-tó közelében
Tata egyik új lakóparkjában kínálunk megvételre modern kialakítású láncházakat. A projektben több ingatlan épül, melyek közül már csak néhány ház elérhető.
A lakópark különleges elhelyezkedésének köszönhetően az erdő közelsége, az Öreg-tó hangulata és Tata belvárosának közelsége egyszerre élvezhető.
Nyugodt, zöld környezet, ahol valóban jó hazaérkezni – mégis rövid idő alatt elérhető a város minden fontos pontja.
A legkisebb elérhető ház 144 m² alapterületű, praktikus és családbarát elrendezéssel.
Helyiségek:
- amerikai konyhás nappali + étkező
- 3 külön nyíló szoba
- 3 fürdőszoba
- 4 WC
- garázs
- saját kert
A házak korszerű műszaki tartalommal készülnek.
Fontosabb műszaki jellemzők:
- 30 cm Porotherm tégla külső falazat
- 10 cm grafitos homlokzati hőszigetelés
- 3 rétegű Veka műanyag nyílászárók
- elektromos redőny előkészítés, szúnyogháló
- levegő–víz hőszivattyús fűtési rendszer
- padlófűtés
- 3 db hűtő–fűtő klíma
- minőségi hideg- és melegburkolatok választható kategóriában
- MDF beltéri ajtók
- Legrand szerelvények
- térkövezett kocsibeálló és járdák
- kerítéssel körbekerített telek
A burkolatok és egyes belső kialakítások a kivitelezés adott szakaszában választhatók, így a leendő tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja új otthonát!
Irodánkban teljes körű ügyintézéssel segítjük ügyfeleinket az ingatlan kiválasztásától egészen az adásvétel lezárásáig, banksemleges hiteltanácsadással és teljes körű jogi háttérrel.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás családi házak ára Tatán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tata m² ár
1302 e Ft
895 e Ft -45%
Ennek az ára
Tata átlagár
187.5 M Ft m Ft
136.8 m Ft -37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tata

Eladó családi házak a környékről

Tata, Sport utca
Eladó családi ház

Tata

399 M Ft
2605 m²
1075 m²
Tata, Fő
Eladó családi ház

Tata

199 M Ft
3 szoba
150 m²
Tata, Fácánoskert
Eladó családi ház

Tata

255 M Ft
4 szoba
200 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

95 M Ft
10 + 4 szoba
150 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

255 M Ft
5 szoba
200 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

132 M Ft
5 szoba
180 m²
Tatabánya, Felsőgalla, Réce
Eladó családi ház

Tatabánya

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
130 m²
Kesztölc
Eladó családi ház

Kesztölc

129.9 M Ft
8 szoba
210 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

34.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

195 M Ft
2 szoba
100 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

360 M Ft
27 szoba
478 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

85 M Ft
3 szoba
90 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

73.7 M Ft
4 szoba
70 m²
Tatabánya, Alsógalla
Eladó családi ház

Tatabánya

57 M Ft
4 + 1 szoba
205 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

124 M Ft
8 szoba
298 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

179 M Ft
5 szoba
266 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

34.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Tata, Tópart utca
Eladó családi ház

Tata

34.5 M Ft
4 szoba
143 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

43.39 M Ft
2 szoba
50 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

149 M Ft
7 szoba
147 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

55.99 M Ft
5 szoba
163 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

60.554 M Ft
3 szoba
73 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

128 M Ft
6 szoba