Aerogate Homes

Eladó családi ház
Tata

+ 17 kép 1/20
99 999 999 Ft100 M Ft 833 333 Ft/m2
4 szoba
120 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 300 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 733
Káplár Márk
Dot-Ing 2001 Ingatlanirodák Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Tata egyik kedvelt és folyamatosan fejlődő részén, az Agostyáni úton egy kétszintes, akár kétgeneráció számára is ideális, remek elosztású családi ház. A külön bejáratok és a belső átjárhatóság rugalmassá teszik a használatot, így ajánlott nagycsaládosoknak, összeköltözőknek, illetve azoknak is, akik külön lakrészt szeretnének kialakítani kiadás vagy vállalkozás számára. A kert két oldalról is megközelíthető, így autóval több irányból is kényelmesen beállható.

A környék csendes, mégis minden fontos helyszín könnyen elérhető: a Cseke-tó, az Angolkert és az Öreg-tó néhány perc sétával vagy kerékpárral megközelíthető, amelyek remek lehetőséget biztosítanak kikapcsolódáshoz és aktív életmódhoz. Tata rendezett, gondozott, természetközeli városa pedig hosszú távon is kiváló lakókörnyezetet biztosít.

Lehetőség van értékegyeztetéssel ingatlan beszámítására, akár két lakás esetében is.
________________________________________

Az ingatlan főbb jellemzői

Kétszintes családi ház, kétgenerációs használatra is alkalmas

Külön bejárat, belső átjárhatósággal

Telek mérete: 300 m²

Lakóterület: kb. 120 m²

4 szoba

2 konyha

2 fürdőszoba

Kialakított pincehelyiség

Garázs

A kert két oldalról megközelíthető, autóbeállási lehetőséggel

2005-ben víz- és villanyvezetékek cserélve

2023-ban a tető zsindelyezése felújítva

Műanyag nyílászárók

Fűtés: gázkazán + vegyes tüzelésű kazán

Értékegyeztetéssel ingatlan beszámítása lehetséges – akár két lakás is
________________________________________

Amennyiben egy jól elhelyezkedő, rugalmasan alakítható, többgenerációs lehetőségeket kínáló otthont keres Tata egyik legszebb környezetében, ezt az ingatlant mindenképpen érdemes megtekinteni. További információért vagy időpont egyeztetésért keressen bizalommal.

Érdeklődni:
Káplár Márk Erik
kaplar.mark@dot-ing.hu
+36 30 733 9037

Pénzügyi megoldások egy kézből
Segítünk eligazodni a banki ajánlatok között – 18 pénzintézet konstrukciói alapján közösen megtaláljuk az Ön helyzetéhez leginkább megfelelőt.
Családtámogatások és kedvezményes hitelkonstrukciók igénylése gördülékenyen, teljes körű ügyintézéssel.
Szakértő jogi partnerünk garantálja a szerződéskötés biztonságát és a jogi folyamatok zökkenőmentességét.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Tatán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tata m² ár
833 e Ft
895 e Ft 7%
Ennek az ára
Tata átlagár
100 M Ft m Ft
136.8 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tata

Eladó családi házak a környékről

Tata
Eladó családi ház

Tata

255 M Ft
5 szoba
200 m²
Úny, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Úny

20 M Ft
3 szoba
63 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

360 M Ft
27 szoba
478 m²
Szomód
Eladó családi ház

Szomód

65 M Ft
6 szoba
240 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

135 M Ft
7 + 2 szoba
254 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

73.7 M Ft
4 szoba
70 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

128 M Ft
6 szoba
240 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

149 M Ft
7 szoba
147 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

95 M Ft
10 + 4 szoba
150 m²
Pilismarót
Eladó családi ház

Pilismarót

33 M Ft
3 szoba
86 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

132 M Ft
5 szoba
180 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

85 M Ft
3 szoba
90 m²
Tatabánya, Felsőgalla, Réce
Eladó családi ház

Tatabánya

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
130 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

36 M Ft
2 szoba
79 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

60.295 M Ft
3 szoba
73 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

179.9 M Ft
5 + 1 szoba
196 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

35.828 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

69.9 M Ft
5 szoba
147 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

34.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

58.244 M Ft
2 + 1 szoba
71 m²
Tata, Sport utca
Eladó családi ház

Tata

399 M Ft
2605 m²
1075 m²
Dömös
Eladó családi ház

Dömös

33 M Ft
2 szoba
194 m²
Tata, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Tata

484 M Ft