BAM Living

Eladó családi ház
Tapolca

+ 14 kép 1/17
56 500 000 Ft56.5 M Ft 627 778 Ft/m2
2 szoba
90 m²
építés éve:1920

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 167 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 316
Ispánné Sófalvi Eszter
BJ Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Tapolca frekventált részén, a belvároshoz közel kínálom megvételre ezt a felújított családi házat alacsony fenntartási költséggel, amely befektetésnek és állandó otthonnak egyaránt kiváló választás!

Amit az ingatlanról tudni érdemes:
- Telek mérete: 167 nm, könnyen karbantartható
- Udvaron helyet kapott 15 nm-es tároló
- 1920-as években épült kőház, részben tégla szerkezettel
- A lakóház hasznos alapterülete: 90 nm (45 nm földszint + beépített tetőtér)
- Az elmúlt 6 évben folyamatos felújításon esett át

Műszaki jellemzők:
- Teljes tetőcsere megerősített födémszerkezettel és prémium tetőfedéssel
- Tetőtér teljes lambériázása
- 15 cm tető- és 10 cm homlokzati hőszigetelés
- Teljesen megújult villany- és vízhálózat (2×32A + éjszakai áram)
- Új Leier kémény és hőszigetelt fanyílászárók
- Gáz telken belül található
- Fűtés: fatüzelésű kályha, melegvíz: villanybojler

Funkcionális elosztás:
- A főbejáraton belépve előszoba fogad, ahonnan nyílnak a helyiségek: konyha–étkező, fürdőszoba, szoba (innen jutunk fel a tetőtérbe)
- A tetőtér jelenleg egy légterű, jól alakítható élettér: víz és csatorna felvezetve → mosdó/WC kialakítható. Innen egy kis erkély is nyílik.

Azonnal birtokba vehető, 1/1 tulajdonú, per- és tehermentes!

Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal! Előre egyeztetett időpontban szívesen megmutatom az ingatlant.

Ispánné Sófalvi Eszter
BJ Ingatlan

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Tapolcán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tapolca m² ár
628 e Ft
588 e Ft -7%
Ennek az ára
Tapolca átlagár
56.5 M Ft m Ft
83.9 m Ft 33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tapolca

Eladó családi házak a környékről

Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

195 M Ft
4 szoba
250 m²
Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

79.9 M Ft
5 szoba
165 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

89.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Révfülöp
Eladó családi ház

Révfülöp

109 M Ft
5 szoba
187 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

349 M Ft
12 szoba
485 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

156.7 M Ft
4 szoba
130 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

55.5 M Ft
2 szoba
90 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

54 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

149 M Ft
6 + 1 szoba
243 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

133.9 M Ft
7 szoba
574 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

41.9 M Ft
2 szoba
125 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

56.5 M Ft
3 szoba
90 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

330 M Ft
4 szoba
249 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1762.677 M Ft
9 szoba
2250 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

84.9 M Ft
4 + 1 szoba
140 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

89.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

78 M Ft
4 + 4 szoba
210 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

80 M Ft
3 + 3 szoba
112 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1762.677 M Ft
9 szoba
2250 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

39.9 M Ft
4 + 1 szoba
148 m²
Tihany
Eladó családi ház

Tihany

390 M Ft
6 szoba
417 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

56.5 M Ft
3 szoba
90 m²