Seven Pearl

Eladó családi ház
Tápiószecső

+ 12 kép 1/15
59 000 000 Ft59 M Ft 951 613 Ft/m2
3 szoba
62 m²
építés éve:2016

Részletes adatok

Telekméret: 827 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998819
Király Mária
Új-Lak Bázis Kft

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó önálló, 2 szobás családi ház Tápiószecsőn, 827 nm-es telekkel!Tápiószecső csendes részén kínálok megvételre egy 2016-ban épült, modern kialakítású önálló családi házat, 827 nm-es telken.Az ingatlan összesen 62 nm-es, praktikus elrendezésű: - nappali + 2 szoba - világos, amerikai konyhás nappali- kényelmes fürdőszoba, sarokkádasA ház Porotherm téglából épült, külső falain 10 cm homlokzati szigetelés, a padláson pedig 20 cm szigetelés biztosítja az energiatakarékos fenntartást.Műszaki tartalom: Saunier Duval gázkazán melegvizet is a gázkazán biztosítja minden helyiségben padlófűtés nappaliban klíma Dél-nyugati tájolás, világos terekA nagy méretű telek kiváló lehetőség családoknak, kertészkedéshez vagy akár további pihenőkert kialakításához is.Miért érdemes Tápiószecsőre költözni?Nyugodt, barátságos település, amely ideális választás mindazoknak, akik szeretnének kiszakadni a városi nyüzsgésből, mégis elérhető közelségben maradni Budapesthez. A természet közelsége, a csendes környezet és a vidéki élet nyugalma egyre többek számára vonzó alternatívát jelent.Kinek ajánljuk?Ez az ingatlan különösen jó lehetőség lehet azok számára, akik Budapesten értékesítik lakásukat, és egy saját kerttel rendelkező otthonra vágynak. Egy fővárosi lakás árához képest ez a ház rendkívül kedvező alternatívát kínál, miközben lehetőséget ad egy nyugodtabb életvitelre.Amennyiben felkeltettem érdeklődésed keress nyugodtan, és gyere, nézd meg velem az ingatlant!Hitel ügyintézés, eladás és vétel teljes körű ügyintézése, ingyenes tanácsadás, értékbecslés, megbízható ügyvédi háttér biztosítása.

Referencia szám: HZ064125

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

3 szobás családi házak ára Tápiószecsőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tápiószecső m² ár
952 e Ft
639 e Ft -49%
Ennek az ára
Tápiószecső átlagár
59 M Ft m Ft
66 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tápiószecső

Eladó családi házak a környékről

Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiószecső
Eladó családi ház

Tápiószecső

99.9 M Ft
2 + 2 szoba
270 m²
Tápiószecső
Eladó családi ház

Tápiószecső

54.9 M Ft
3 szoba
170 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiószecső
Eladó családi ház

Tápiószecső

89.9 M Ft
6 szoba
217 m²
Tápiószecső
Eladó családi ház

Tápiószecső

89.5 M Ft
6 szoba
394 m²
Tápiószecső
Eladó családi ház

Tápiószecső

59.9 M Ft
6 szoba
133 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószecső, Kátai út
Eladó családi ház

Tápiószecső

68 M Ft
4 szoba
118 m²
Tápiószecső
Eladó családi ház

Tápiószecső

89.9 M Ft
6 szoba
217 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószecső
Eladó családi ház

Tápiószecső

25.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Tápiószecső
Eladó családi ház

Tápiószecső

89.9 M Ft
6 szoba
217 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiószecső
Eladó családi ház

Tápiószecső

49.9 M Ft
4 + 1 szoba
130 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház