City Pearl

Eladó családi ház
Szolnok

+ 9 kép 1/12
65 000 000 Ft65 M Ft 866 667 Ft/m2
3 szoba
75 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 359 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3653999325
Kovács Kitti
Duna House - Cegléd

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó teljes körűen felújított családi ház Szolnokon, a Tesco közelében

Szolnokon, a Tesco közelében kínálunk eladásra egy 75 m²-es, tégla építésű családi házat, amely 2 szobával és egy tágas nappalival rendelkezik. Az ingatlan nyugodt, jól megközelíthető környezetben található, ideális választás lehet családok vagy akár befektetők számára is.

A ház beton alapra épült tégla falazattal, fa tetőszerkezettel és cserép fedéssel. Az épület homlokzata 10 cm-es hőszigetelést kapott, így energiahatékonysága kedvező.

Az ingatlan teljes körű felújításon esett át, amely során az alábbi munkálatok történtek:

Teljes tetőszerkezet csere (új lécezés, új tetőfólia, új betoncserép fedés)

Új villany- és vízhálózat kiépítése

Új aljzatbetonozás

Teljes belső felújítás: vakolás, glettelés, festés

Új hideg- és melegburkolatok minden helyiségben

A fűtésről és hűtésről 4 db Gree fűtő-hűtő klíma gondoskodik, melyekhez H tarifa is rendelkezésre áll, így a rezsiköltség kedvezően alakul.

Az ingatlan per-, teher- és igénymentes, így azonnal költözhető.

Amennyiben ajánlatom megfelelne az elvárásainak, de nem rendelkezik a kiválasztott ingatlan vételárával, a Credipass hitelügyintéző munkatársai díjmentesen biztosítják a legkedvezőbb, személyre szabott hitelkonstrukciót a kedves vevők számára.

Ha egy frissen felújított, korszerű otthont keres Szolnokon jó elhelyezkedéssel, akkor ez az ingatlan kiváló választás lehet.

Amennyiben megtetszett önnek az ingatlan várom megtisztelő hívását a hét bármely napján.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
867 e Ft
606 e Ft -43%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
65 M Ft m Ft
56.8 m Ft -14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok

Eladó családi házak a környékről

Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

73.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

75 M Ft
3 szoba
168 m²
Szolnok, Déli városrész, Alvégi utca
Eladó családi ház

Szolnok

16.9 M Ft
7 szoba
86 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

42.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Jászjákóhalma
Eladó családi ház

Jászjákóhalma

15.5 M Ft
3 szoba
78 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

18 M Ft
4 szoba
110 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

110 M Ft
5 szoba
149 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

79.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Mezőtúr
Eladó családi ház

Mezőtúr

25 M Ft
3 szoba
141 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

67.9 M Ft
3 szoba
120 m²
Kenderes
Eladó családi ház

Kenderes

13 M Ft
3 szoba
105 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

18 M Ft
4 szoba
110 m²
Nagyrév, Kossuth út
Eladó családi ház

Nagyrév

24.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

119.9 M Ft
5 + 2 szoba
245 m²
Mezőtúr, Tündér
Eladó családi ház

Mezőtúr

25 M Ft
1 szoba
85 m²
Berekfürdő
Eladó családi ház

Berekfürdő

27.5 M Ft
3 szoba
110 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

118 M Ft
1 szoba
190 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

39.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Jászfényszaru
Eladó családi ház

Jászfényszaru

36.9 M Ft
1080 m²
80 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

30 M Ft
2 szoba
70 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

169 M Ft
2 + 2 szoba