BAM Living

Eladó családi ház
Szolnok

+ 17 kép 1/20
69 000 000 Ft69 M Ft 821 429 Ft/m2
84 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 745 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 390
Bátaszéki Jánosné
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Szolnokon a Kertvárosban, hangulatos, csendes utcában eladó 745nm-es telken egy 84 nm-es, 3 szobás, téglaépítésű, felújítandó családi ház.
Az ingatlan jellemzői:
-1974-ben épült, beton alapon téglaépítésű az ingatlan.
-Eredeti fa,duplaszárnyas nyílászárók, 3 éves redőnnyel felszerelve.
-A 3 szoba mind különbejáratú./19,6 nm, 15,2 nm, 13,8 nm/
-A szobák parkettásak, a többi helyiség járólap borítású.
-A nagyméretű konyhához tartozik egy 7,5 nm-es kamra, esetlegesen összenyitásukkal kialakítható egy tágas amerikai konyhás étkező.
-A kádas fürdő és az illemhely egy helyiségben található, valamint a gázkazán is itt került kialakításra.
-A családi házhoz tartozik egy téglaépítésű, tárolásra alkalmas alsó épület.
-A kert megtervezése, kialakítása az új vevőre vár.
Egy felújítást követően, nagyszerű otthona lehet leendő tulajdonosának.
Az ingatlan értékét növeli a redkívül jó elrendezésű családi házban rejlő lehetőségek, valamint kiváló elhelyezkedése.
Ha hirdetésem felkeltette érdeklődését, bővebb információkért várom megtisztelő hívását a hét bármely
napján!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

0 szobás családi házak ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
821 e Ft
585 e Ft -40%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
69 M Ft m Ft
113.7 m Ft 39%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok

Eladó családi házak a környékről

Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

20.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Mezőtúr, Tündér
Eladó családi ház

Mezőtúr

25 M Ft
1 szoba
85 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

73.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

120 M Ft
3 + 4 szoba
296 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

88 M Ft
3 szoba
178 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

79.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

119.9 M Ft
5 + 2 szoba
245 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

34 M Ft
6462 m²
69 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

18 M Ft
4 szoba
110 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

67.9 M Ft
3 szoba
120 m²
Szolnok, Déli városrész, Alvégi utca
Eladó családi ház

Szolnok

16.9 M Ft
7 szoba
86 m²
Jászjákóhalma
Eladó családi ház

Jászjákóhalma

25 M Ft
4 + 1 szoba
200 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

118 M Ft
1 szoba
190 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

158 M Ft
5 + 2 szoba
175 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

75 M Ft
3 szoba
168 m²
Jászjákóhalma
Eladó családi ház

Jászjákóhalma

15.5 M Ft
3 szoba
78 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

79.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

34 M Ft
6462 m²
69 m²
Kisújszállás
Eladó családi ház

Kisújszállás

119 M Ft
6 szoba
464 m²
Kenderes
Eladó családi ház

Kenderes

13 M Ft
3 szoba
105 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

23 M Ft
3 szoba
72 m²