City Pearl

Eladó családi ház
Szolnok

+ 15 kép 1/18
83 000 000 Ft83 M Ft 1 092 105 Ft/m2
76 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 536 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 390
Bátaszéki Jánosné
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Szolnokon a belváros szívében, egy csendes családias légkörű utcában 536nm-es telken, eladó egy 76 nm-es 2 szobás, téglaépítésű családi ház.

Az ingatlan jellemzői:
-Az ingatlan felújítandó, így leendő tuladonosa, saját ízlésének megfeleően alakíthatja ki, illetve valósíthatja meg leendő otthonát.
-Rendkívűl jó elrendezésű,sok lehetőséget rejt magában.
- Tágas, világos helyiségek, terek jellemzik. A konyha és a kamra egybenyitásával akár kialakítható a mai kornak megfelelő amerikai konyhás nappali.
-A főépülethez tartozik egy 10 nm-es borospince, valamint több melléképület.
-Tökéletes lokáció! Ami a hétköznapi élethez szükséges, mind pár perc sétával elérhető./ bevásárló központ,piac , óvoda, iskola gyógyszertár, buszpályaudvar/
- Az ingatlan per és tehermentes, azonnal birtokba vehető!
-Az ingatlan értékét növeli kiváló elhelyezkedése.
Ha hirdetésem felkeltette érdeklődését, bővebb információkért várom megtisztelő hívását a hét bármely napján!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

0 szobás családi házak ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
1092 e Ft
585 e Ft -87%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
83 M Ft m Ft
113.7 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok

Eladó családi házak a környékről

Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

119.9 M Ft
5 + 2 szoba
245 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

49.9 M Ft
450 m²
100 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

42.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

158 M Ft
5 + 2 szoba
175 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

18 M Ft
4 szoba
110 m²
Kenderes
Eladó családi ház

Kenderes

13 M Ft
3 szoba
105 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

73.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

79.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

20.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

169 M Ft
2 + 2 szoba
194 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

57 M Ft
4 szoba
105 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

18 M Ft
4 szoba
110 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

30 M Ft
2 szoba
70 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

34 M Ft
6462 m²
69 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

169 M Ft
2 + 2 szoba
194 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

39.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

120 M Ft
3 + 4 szoba
296 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

34 M Ft
6462 m²
69 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

99.9 M Ft
6 szoba
230 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

169 M Ft
6 szoba
166 m²
Mezőtúr
Eladó családi ház

Mezőtúr

25 M Ft
3 szoba
141 m²
Jászárokszállás
Eladó családi ház

Jászárokszállás

21.5 M Ft
2 szoba