Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Szigetszentmiklós

+ 5 kép 1/8
129 900 000 Ft129.9 M Ft 976 692 Ft/m2
5 szoba
133 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 700 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Andreopulos Niki
Otthon Centrum Szigethalom

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Szigetszentmiklóson garázsos családi ház

- központi elhelyezkedésű
- téglaépítésű (főfalak: 30-as tégla, válaszfalak: 10-es tégla)
- Nettó 130,44 m2-es
- garázsos
- nappali + 4 hálószoba
- két fürdőszoba (egy kádas és egy zuhanyzós)
- fűtés: hőszivattyús padlófűtés az egész házban
- választható burkolatok
- járdák, autóbehajtók, ház körüli járdák térkővel lerakva
- riasztó rendszer kiépítve: nyitás + mozgásérzékelők
- nappaliban 3,5 kw-os klíma
- elektromos kapu és garázsajtó
- 3 rétegű műanyag ablakok
- redőny
- szúnyogháló
- nagy ablakokra elektromos redőny
- terasz burkolás benne van az árban
- 15 cm-es külső szigetelés
- fa födémszerkezet, 30-as tetőszigetelés
- 12,5 mm-es gipszkarton álmennyezet
- betoncserép tetőfedés
- színezett ereszcsatorna
- Nem Bucka!!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás családi házak ára Szigetszentmiklóson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigetszentmiklós m² ár
977 e Ft
745 e Ft -31%
Ennek az ára
Szigetszentmiklós átlagár
129.9 M Ft m Ft
138.2 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigetszentmiklós

Eladó családi házak a környékről

Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

109 M Ft
4 szoba
101 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

264 M Ft
4 szoba
255 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont, Föveny köz
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

139.99 M Ft
6 szoba
226 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

155.9 M Ft
4 + 1 szoba
240 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

149 M Ft
5 szoba
275 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

66.9 M Ft
3 szoba
52 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

84.5 M Ft
3 szoba
95 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

149.9 M Ft
5 + 1 szoba
280 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

109 M Ft
4 szoba
101 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Szigetszentmiklós, Bucka negyed
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

79 M Ft
6 + 1 szoba
265 m²
Szigetszentmiklós