Seven Pearl

Eladó családi ház
Szigetszentmiklós

+ 6 kép 1/9
99 900 000 Ft99.9 M Ft 942 453 Ft/m2
5 szoba
106 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 730 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 423
Hackenberger Rita
Szigetszentmiklós OTP Ip

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Otthon Start Programra alkalmas, új építésű családi ház Szigetszentmiklóson!

Nappali+4 szobás, hőszivattyús, energiatakarékos megoldásokkal!

Megérkezett az a ház, ahol valóban elindulhat az élet!

Szigetszentmiklós egyik kedvelt, csendes utcájában, 630 m-es telken kínáljuk eladásra ezt a vadonatúj, 110 m-es, egyszintes családi házat, amely minden részletében a kényelmet, a takarékosságot és az otthonosságot szolgálja.
A praktikus, jól átgondolt elrendezés 4 külön nyíló hálószobát és egy tágas, amerikai konyhás nappalit kínál, tökéletes választás fiatal családoknak, akik szeretnének rögtön költözni és biztonságos alapot teremteni a jövőhöz.

A ház korszerű hőszivattyús fűtésrendszerrel, padlófűtéssel és kiváló hőszigeteléssel készül, így a fenntartási költségek rendkívül alacsonyak.
Az A+ energetikai besorolás, a minőségi nyílászárók és a gondos kivitelezés hosszú távon is értékállóvá teszik ezt az otthont.
A 630 m2-es telek elegendő helyet biztosít terasz, kerti tároló vagy akár egy medence kialakításához is.
A környék rendezett, családias, közelben óvoda, iskola, bevásárlási lehetőség és buszmegálló, minden, amire egy induló családnak szüksége lehet.
Ez az otthon tökéletes választás mindazoknak, akik új építésű, megbízható, hőszivattyús házat keresnek, ahol valóban elindulhat a közös élet.
Átadás várhatóan: 2026 tavasza.
Megtekintés előzetes egyeztetéssel akár hétvégén is.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Szigetszentmiklóson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigetszentmiklós m² ár
942 e Ft
745 e Ft -26%
Ennek az ára
Szigetszentmiklós átlagár
99.9 M Ft m Ft
138.2 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigetszentmiklós

Eladó családi házak a környékről

Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

149 M Ft
4 szoba
163 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

139.9 M Ft
5 szoba
113 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

155.9 M Ft
4 + 1 szoba
240 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

149 M Ft
5 szoba
275 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

109 M Ft
4 szoba
101 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

84.5 M Ft
3 szoba
95 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

66.9 M Ft
3 szoba
52 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház