Seven Pearl

Eladó családi ház
Szentendre

975 000 000 Ft975 M Ft 2 437 500 Ft/m2
4 szoba
400 m²
építés éve:1800

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 250 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 915
Dr. Nagy Gabriella
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Ikonikus klasszicista műemlék épület eladó Szentendre történelmi óvárosában működő étteremmel, mediterrán udvarral és panorámás luxuslakással.

Vannak ingatlanok, amelyek egyszerűen nem összehasonlíthatók a piaci kínálattal. Ez pontosan ilyen.

Szentendre egyik legszebb, macskaköves utcájában kínálok megvételre egy teljes körűen felújított, több funkcióra hasznosítható klasszicista műemlék épületet, amely egyszerre képvisel stabil befektetési értéket és kivételes életstílust. Az ingatlan ikonikus panorámájával, mediterrán hangulatú belső udvarával és különleges atmoszférájával valódi ritkaság az óvárosban.

A közel 400 m²-es, több szinten kialakított épület 2013-ban teljes műszaki és esztétikai felújításon esett át, azóta folyamatosan karbantartott, így azonnal hasznosítható, kompromisszumok nélkül.

Az ingatlan egyik legnagyobb értéke, hogy nem csupán különleges, hanem jelenleg is működő, bevételt termelő koncepcióval rendelkezik. A földszinten egy stílusos, bejáratott étterem működik, amely szervesen kapcsolódik Szentendre egész éves turisztikai és kulturális életéhez.

A mediterrán hangulatú belső udvar központi elemei a termő fügefák, amelyek különleges, intim atmoszférát teremtenek valódi élményt adó tér, ritka karakterrel.

Főbb jellemzők
közel 400 m² alapterület, több szinten
működő étterem a földszinten
mediterrán hangulatú, privát belső udvar
pince: kétszintes, autentikus borospince / rendezvénytér / galéria kialakítására ideális tér
külön bejáratú tetőtéri luxuslakás
3 hálószoba
2 fürdőszoba
panorámás terasz kilátással a Templomdombra
saját kút ritka és értékes adottság

Az ingatlan adottságai kiemelkedően sokoldalú hasznosítást tesznek lehetővé:
prémium vendéglátás és apartman üzemeltetés
boutique hotel koncepció
exkluzív bérbeadás
wine bar vagy borospince
galéria vagy rendezvényhelyszín
reprezentatív cégközpont
elegáns privát rezidencia

Több mint ingatlan
Szentendre óvárosa nemcsak különleges hangulatot, hanem stabil értékállóságot is képvisel: egész éves turizmus, kulturális pezsgés, Duna-parti környezet és folyamatos kereslet jellemzi.Az ilyen karakterű és elhelyezkedésű műemlék ingatlanok rendkívül ritkán kerülnek nyílt piacra.

Ez az épület több mint ingatlan: történet, életérzés és hosszú távú értékmegőrzés egyben.

Amennyiben szeretné személyesen is megtekinteni ezt a kivételes lehetőséget, várom megkeresését.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

+36-30-915-5514
Egyeztessünk időpontot!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20.

4 szobás családi házak ára Szentendrén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szentendre m² ár
2438 e Ft
1162 e Ft -110%
Ennek az ára
Szentendre átlagár
975 M Ft m Ft
164.5 m Ft -493%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szentendre

Eladó családi házak a környékről

Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

900 M Ft
5 szoba
368 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

369 M Ft
5 szoba
230 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

119.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

900 M Ft
5 szoba
368 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

272.52 M Ft
8 szoba
482 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

399 M Ft
7 szoba
500 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

159.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

539 M Ft
6 + 2 szoba
380 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

350 M Ft
4 szoba
243 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

209.9 M Ft
5 szoba
178 m²