River Life

Eladó családi ház
Szentendre

+ 11 kép 1/14
145 000 000 Ft145 M Ft 1 208 333 Ft/m2
5 szoba
120 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Telekméret: 798 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 262
Tecnocasa - Prossima Casa Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

SZENTENDRÉN ELADÓ EGY KÉTGENERÁCIÓS, ÖNÁLLÓ ÜDÜLŐÖVEZETI CSALÁDI HÁZ!

A KÖRNYÉK:

Az ingatlan egy csendes, jó lakóközösséggel rendelkező környezetben helyezkedik el, a buszmegállótól csupán 10 perc sétára, ahonnan busszal könnyen, 14 perc alatt megközelíthető a szentendrei HÉV megálló, illetve a városközpont is.

A HÁZ JELLEMZŐI:

-Alapterület: 120 m².

-Telek: 798 m².

-Az ingatlan az 1990-es években épült. Az alsó szint téglából épült, a felső szint könnyűszerkezetes.

-A tetőben 20 cm vastagságú kőzetgyapot, a homlokzaton pedig 10 cm vastagságú Dryvit szigetelés található.

-Közművek: villany, gáz és víz bevezetve, szennyvíz elvezetése emésztővel megoldott.

- A földszinten 2 rétegű műanyag nyílászárók, az emeleten fa nyílászárók vannak.

- A fűtésről gázcirkó gondoskodik, amelyet 1 éve cseréltek ki.

- A villanyhálózat rézvezetékekkel készült.

FINANSZÍROZÁS:

-Otthon Start, 3%-os hitellel nem megvásárolható!

-Banki finanszírozással is megvásárolható, melyben irodánk ingyenes tanácsadással áll rendelkezésükre!

VEVŐINK RÉSZÉRE A KÖZVETÍTÉS DÍJTALAN!

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Szentendrén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szentendre m² ár
1208 e Ft
1089 e Ft -11%
Ennek az ára
Szentendre átlagár
145 M Ft m Ft
245.5 m Ft 41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szentendre

Eladó családi házak a környékről

Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

290 M Ft
1 szoba
500 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

539 M Ft
6 + 2 szoba
380 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Szentendre, Barackvirág utca
Eladó családi ház

Szentendre

132 M Ft
5 szoba
115 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Szentendre, Alma utca
Eladó családi ház

Szentendre

168 M Ft
6 szoba
200 m²
Szentendre, Árboc utca
Eladó családi ház

Szentendre

79 M Ft
4 szoba
102 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

119.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

209.9 M Ft
5 szoba
178 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

900 M Ft
5 szoba
368 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

132 M Ft
5 szoba
115 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre