Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Szentendre

+ 17 kép 1/20
219 900 000 Ft219.9 M Ft 1 466 000 Ft/m2
5 szoba
150 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 565 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 631
Goják Krisztián
Budapest XI. kerület OTP Ingatlanpont

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

PANORÁMÁS AZONNAL KÖLTÖZHETŐ ÚJÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ, PRÉMIUM MINŐSÉGBEN SZENTENDRÉN!

Eladó Szentendre egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Pismányban egy 150 nm-es, önálló, prémium kivitelezésű családi ház, amely az újépítésű ingatlanok alapfelszereltségén messze túlmutató műszaki tartalommal és extrákkal rendelkezik.

Főbb jellemzők:
Nappali + 4 hálószoba
3 fürdőszoba (szülői háló saját, intim fürdővel)
Gardrób, háztartási helyiség, mosókonyha
565 nm-es, déli tájolású, sík, parkosított kert
20 nm terasz + 4 nm erkély
2 fedett + 2 felszíni parkoló
Nettó 128 nm

Kiváló energetika ? kedvező rezsi:
8,5 kW napelem
12,5 kW hőszivattyú
Mennyezeti és padló hűtés-fűtés
Szaldós elszámolás
Külső szigetelés

Extrák, amelyek mind az ár részét képezik:
elektromos redőnyök minden nyílászárón, központi porszívó, szellőző- és pollenszűrő rendszer, riasztó, videós kaputelefon, elektromos kapu, automata öntözőrendszer, gyeptéglás füvesítés, modern kerítés, kellemes szomszédok

A vásárláshoz az OTP Bank lakáshitel konstrukcióival, egyedi akciókkal és kamatkedvezményekkel állunk ügyfeleink rendelkezésére, DÍJMENTES ügyintézéssel. Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését és szívesen megnézné, akkor hívjon bizalommal, akár hétvégén is!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érdeklődni: +36706313090

Referencia szám: M323471

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Szentendrén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szentendre m² ár
1466 e Ft
1089 e Ft -35%
Ennek az ára
Szentendre átlagár
219.9 M Ft m Ft
245.5 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szentendre

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

110 M Ft
4 szoba
72 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

186 M Ft
3 szoba
114 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

350 M Ft
4 szoba
243 m²
Szentendre, Barackvirág utca
Eladó családi ház

Szentendre

132 M Ft
5 szoba
115 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

259.9 M Ft
7 szoba
400 m²
Szentendre, Dunakanyar sétány
Eladó családi ház

Szentendre

185 M Ft
6 szoba
162 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

119.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Szentendre
Eladó családi ház