Avico Greentop

Eladó családi ház
Szentendre, Gomba utca

+ 17 kép 1/20
230 000 000 Ft230 M Ft 1 586 207 Ft/m2
3 + 2 szoba
145 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 789 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Energetikai besorolás: A+++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 383
LOR Invest Home Kft
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Szentendre egyik legkedveltebb részén eladó egy luxus,okos Otthon csodaszép panorámával.

Modern kivitelezés, prémium minőségű otthon, amely nettó 122 m² lakótérrel, 45 m²-es terasszal és 789 m²-es telekkel rendelkezik.

Az Ingatlan alkalmas 3 gyerekes Csokra.

-Kiemelkedő műszaki tartalom

-Falazat és szigetelés

-30 cm Ytong falazat, monolit vasbeton födém
-Homlokzat: 15 cm grafitos EPS szigetelés
-Tető: 30 cm ásványgyapot szigetelés
-Padló: 10 cm lépésálló szigetelés

Nyílászárók

-Háromrétegű üvegezésű, 7 légkamrás műanyag ablakok
-Elektromos redőnyök minden ablakon

-Energiatakarékos megoldások
-Panasonic 12 kW-os hőszivattyú biztosítja a padlófűtést és
mennyezethűtést
-Wolf hőszivattyús szellőztető rendszer a tiszta levegőért és megfelelő
páratartalomért
-11 kW-os napelemrendszer Huawei inverterrel az alacsony rezsiért
-Beépített vízlágyító a hosszabb élettartamú háztartási gépekért

Okosotthon funkciók

A Loxone rendszerrel tabletről vezérelhetők:

-Fűtés, hűtés, szellőztetés
-Árnyékolás és világítás
-Kamerarendszer, riasztó, öntözőrendszer
-Időjárásállomás integráció

Prémium anyagok és felszereltség

-Burkolatok: Travertin természetes mészkő a padlókon
-Sótégla fal led világítással a nappaliban
-Tölgyfa beltéri ajtók és lépcső
-Fürdőszoba: Laufen szaniterek, Hansgrohe csaptelepek
-Konyha: Samsung prémium gépek (indukciós főzőlap, sütő,
mikrohullámú sütő, 12 terítékes mosogatógép, hűtő)
-Terasz: Wellis jakuzzi az elvehetetlen panoráma élvezetéhez
-Kert és garázs:
-Öntözőrendszerrel gondozott kert
-Térkövezett kocsibeálló, amelyhez 2 autó számára garázs is épült,
elektromos autótöltési lehetőségekkel

Keressen bizalommal akár hétvégén is.
Cégünk segít teljeskörű Hitelügyintézésben, Értékbecslésben, Napelem kivitelezésben.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Szentendrén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szentendre m² ár
1586 e Ft
1089 e Ft -46%
Ennek az ára
Szentendre átlagár
230 M Ft m Ft
245.5 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szentendre, Gomba utca

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Szentendre, Árboc utca
Eladó családi ház

Szentendre

79 M Ft
4 szoba
102 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

900 M Ft
5 szoba
360 m²
Szentendre, Barackvirág utca
Eladó családi ház

Szentendre

132 M Ft
5 szoba
115 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

159.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

539 M Ft
6 + 2 szoba
380 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

529.9 M Ft
6 szoba
325 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

259.9 M Ft
7 szoba
400 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

132 M Ft
5 szoba
115 m²
Szentendre, Dunakanyar sétány
Eladó családi ház

Szentendre

185 M Ft
6 szoba
162 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

585.6 M Ft
3 szoba
450 m²
Szentendre
Eladó családi ház