Aerogate Homes

Eladó családi ház
Szentendre

+ 13 kép 1/16
298 000 000 Ft298 M Ft 1 702 857 Ft/m2
4 szoba
175 m²
építés éve:2020

Részletes adatok

Telekméret: 1139 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Darabant Gabriella
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Szentendrén, a déli fekvésű Pismány hegy jól megközelíthető, középső részén található ez a panorámás, családi ház kültéri medencével.
Az ingatlan nagy gondossággal, minőségi anyagokból , saját részre épült. Az építőiparban jártas tulajdonosok beletették szívüket, lelküket.
Jelenleg a nappalin kívül három szoba van, de szükség esetén, könnyedén kialakíthatóak további hálószobák.
Ha szeretné magát megkímélni az építkezés hosszas, idegőrlő folyamatától és csak költözni szeretne egy minőségi otthonba, akkor melegen ajánlom ezt a házat.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás családi házak ára Szentendrén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szentendre m² ár
1703 e Ft
1162 e Ft -47%
Ennek az ára
Szentendre átlagár
298 M Ft m Ft
164.5 m Ft -81%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szentendre

Eladó családi házak a környékről

Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

399 M Ft
7 szoba
500 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

99.999 M Ft
4 szoba
73 m²
Szentendre, Árboc utca
Eladó családi ház

Szentendre

79 M Ft
4 szoba
102 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

159.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

900 M Ft
5 szoba
368 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

110 M Ft
4 szoba
72 m²
Szentendre, Barackvirág utca
Eladó családi ház

Szentendre

132 M Ft
5 szoba
115 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Szentendre, Alma utca
Eladó családi ház

Szentendre

168 M Ft
6 szoba
200 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

900 M Ft
5 szoba
360 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre