River Life

Eladó családi ház
Szentendre

+ 17 kép 1/20
250 000 000 Ft250 M Ft 1 562 500 Ft/m2
3 szoba
160 m²
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 755 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany
Komfort: Luxus
Energetikai besorolás: A+++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 815
Dr. Vincellér Zsuzsa
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

KIZÁRÓLAG IRODÁNK KÍNÁLATÁBAN!

PANORÁMÁS MINIMÁL HÁZ SZENTENDRE LEGSZEBB RÉSZÉN – FŰTHETŐ MEDENCE, PARKOSÍTOTT KERT, OKOS MEGOLDÁSOK

SZENTENDRE közkedvelt részén, PISMÁNY csendes utcájában kínáljuk megvételre ezt a 2021-BEN ÉPÜLT, KÉTSZINTES, MINIMÁL STÍLUSBAN megálmodott CSALÁDI HÁZAT.
Az ingatlan legnagyobb különlegessége az ELVEHETETLEN PANORÁMA, amely a DUNAKANYARRA, SZENTENDRE VÁROSÁRA és a SKANZENRE nyílik – egy látvány, amely minden évszakban más és más arcát mutatja, mégis mindig lenyűgöző.

Képzelje el, ahogy reggel a teraszon kávézik, miközben az elvehetetlen panoráma a Dunakanyarra tárul Ön elé. A napfényben csillogó, fűthető kültéri medence és a természet közelsége teszi teljessé a csendet.

FŐBB PARAMÉTEREK
Telek: 755 nm
Lakótér: 160 nm (nettó 108 nm)
Szobák: nappali + 2 hálószoba
Fürdőszobák: 2
Terasz: 114 nm

JELLEMZŐK
Okosotthon rendszer
Energiahatékonyság és intelligens technológia: hőszivattyú – padlófűtés, mennyezeti hűtés
13 db napelem inverterrel
Hővisszanyerős szellőztetés – friss, pormentes levegő minimális hőveszteséggel
3 rétegű Hofstadter nyílászárók
Biztonsági bejárati ajtó
Egyedi gyártású edzett üveg zuhanyajtók, Hofstadter beltéri üvegajtók
Riasztórendszer mozgás- és nyitásérzékelőkkel
Elektromos, alumínium redőnyök minden helyiségben
Térkövezett, 50 nm-es gépkocsibeálló távirányítós kapuval, két autó számára
Prémium hideg- és melegburkolatok
Miele gépek
Automata öntözőrendszer
Fűthető kültéri medence világítással és távirányítóval ellátva (7 × 4 m, 150 cm mély)
Automata napellenző árnyékoló
Szúnyoghálók
Látványkandalló

A HÁZ ELRENDEZÉSE
Kertszint:
Tágas, panorámás nappali amerikai konyhával és étkezővel
Nagy üvegfelületek, közvetlen kijárattal a teraszra és a kültéri medencéhez
Praktikus tárolóhelyiség gépészettel és mosógéppel
Külön mellékhelyiség kézmosóval
Emelet:
Két világos hálószoba, mindkettő saját fürdőszobával és erkélykapcsolattal
Az egyik hálóhoz kádas fürdő toalettel, a másikhoz zuhanyzós fürdő toalettel és gardróbbal
A hálószobákból is a lenyűgöző panoráma élvezhető

KÜLÖNLEGES ÉLMÉNYEK, MELYEKET EZ AZ OTTHON NYÚJT
Fűthető, LED-világítással és távirányítóval felszerelt kültéri medence – hosszú szezonban élvezhető pihenés
Gyönyörűen parkosított kert – teraszos kialakítással, automata öntözőrendszerrel
Csend és nyugalom – tökéletes hely a feltöltődéshez és kikapcsolódáshoz
Elvehetetlen panoráma – minden nap más színekben pompázó kilátás a DUNAKANYARRA, SKANZENRE és BUDAPEST irányába is
Modern minimál stílus – letisztult formák, tágas, napfényes terek

KÖRNYEZET
PISMÁNY SZENTENDRE egyik LEGSZEBB VÁROSRÉSZE, amelyet a CSENDES, CSALÁDIAS HANGULAT, a TERMÉSZET KÖZELSÉGE és a KILÁTÁS tesz igazán különlegessé.
A belváros és a HÉV állomás autóval és tömegközlekedéssel is könnyen elérhető.

CSEND, NYUGALOM, PÁRATLAN PANORÁMA, MODERN DESIGN ÉS KORSZERŰ TECHNOLÓGIA – mindez egy helyen, azok számára, akiknek fontos a KÉNYELEM, a HARMÓNIA, a TERMÉSZET KÖZELSÉGE és a KÜLÖNLEGES ÉLETMINŐSÉG, ahol minden nap egy nyaralással ér fel.

Ilyen különleges ingatlan ritkán kerül piacra – ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget!
Jöjjön el, nézze meg személyesen, és tapasztalja meg az otthon különleges hangulatát!
Hívjon bizalommal – további információval és privát bemutatóval szívesen állok rendelkezésére, szeretettel várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Szentendrén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szentendre m² ár
1563 e Ft
1282 e Ft -22%
Ennek az ára
Szentendre átlagár
250 M Ft m Ft
166.3 m Ft -50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szentendre

Eladó családi házak a környékről

Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

529.9 M Ft
6 szoba
325 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

539 M Ft
6 + 2 szoba
380 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

900 M Ft
5 szoba
368 m²
Szentendre, Barackvirág utca
Eladó családi ház

Szentendre

132 M Ft
5 szoba
115 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

259.9 M Ft
7 szoba
400 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

186 M Ft
3 szoba
114 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

900 M Ft
5 szoba
368 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Szentendre, Dunakanyar sétány
Eladó családi ház

Szentendre

185 M Ft
6 szoba
162 m²