Astora Art House

Eladó családi ház
Szekszárd

+ 17 kép 1/20
29 900 000 Ft29.9 M Ft 711 905 Ft/m2
1 szoba
42 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 2922 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 886
Balla Ildikó
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Tolna vármegye, Szekszárd Csomorika dűlőben eladó 2922 nm területen lévő 42 nm-es lakhatásra alkalmas tégla szerkezetű ház. Benne két szinten egy szoba, konyha, ebédlő, fürdő. Vezetékes víz és villany a házban. Fűtése egy kandallóval megoldott. Ajánlom lakhatásra, vagy hétvégi házként egyaránt.

Referencia szám: M311294

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás családi házak ára Szekszárdon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szekszárd m² ár
712 e Ft
550 e Ft -29%
Ennek az ára
Szekszárd átlagár
29.9 M Ft m Ft
20.3 m Ft -47%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szekszárd

Eladó családi házak a környékről

Dunaföldvár
Eladó családi ház

Dunaföldvár

53 M Ft
2 + 1 szoba
118 m²
Szekszárd
Eladó családi ház

Szekszárd

34.9 M Ft
5 szoba
129 m²
Paks
Eladó családi ház

Paks

20 M Ft
3 szoba
88 m²
Szekszárd, Faddi tető
Eladó családi ház

Szekszárd

6.9 M Ft
1 szoba
38 m²
Szekszárd
Eladó családi ház

Szekszárd

19.99 M Ft
2 szoba
66 m²
Szekszárd
Eladó családi ház

Szekszárd

42.5 M Ft
4 szoba
57 m²
Szekszárd, Szent László utca
Eladó családi ház

Szekszárd

35 M Ft
8 szoba
275 m²
Szekszárd
Eladó családi ház

Szekszárd

28.5 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
Szekszárd
Eladó családi ház

Szekszárd

37.5 M Ft
3 szoba
90 m²
Paks
Eladó családi ház

Paks

65 M Ft
4 szoba
159 m²
Bikács, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Bikács

121.059 M Ft
6 szoba
450 m²
Szekszárd
Eladó családi ház

Szekszárd

25.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Paks
Eladó családi ház

Paks

39.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Paks
Eladó családi ház

Paks

21.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Sióagárd
Eladó családi ház

Sióagárd

180 M Ft
4 szoba
300 m²
Szekszárd
Eladó családi ház

Szekszárd

126 M Ft
6 szoba
155 m²
Paks
Eladó családi ház

Paks

29.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Bátaszék, Deák Ferenc utca
Eladó családi ház

Bátaszék

40 M Ft
8 szoba
271 m²
Szekszárd
Eladó családi ház

Szekszárd

16 M Ft
2 szoba
31 m²
Paks
Eladó családi ház

Paks

220 M Ft
5 szoba
264 m²
Szekszárd, Árnyék dűlő
Eladó családi ház

Szekszárd

24.5 M Ft
1 szoba
29 m²
Dunaszentgyörgy
Eladó családi ház

Dunaszentgyörgy