NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Székesfehérvár

+ 4 kép 1/7
139 900 000 Ft139.9 M Ft 945 270 Ft/m2
5 szoba
148 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 800 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 592
Ambruzs Norman
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181298 hivatkozási számú székesfehérvári családi ház.

Luxus családi ház eladó Székesfehérváron, a Harmatosvölgy lakóparkban

Székesfehérvári ingatlaniroda eladásra kínál egy modern, minimál stílusban épülő, önálló luxus családi házat Székesfehérváron, a Harmatosvölgy lakóparkban.

Lokáció

Az építkezés Székesfehérvár egyik csendes, új parcellázású részén található. A környéken kizárólag új építésű, esztétikus ingatlanok találhatók; a helyszín megközelítése új aszfaltos úton biztosított. A belváros autóval és tömegközlekedéssel egyaránt könnyedén elérhető.

Az ingatlanról

Az épület minőségi alapanyagok felhasználásával és modern technológia alkalmazásával készül, a lehető legmagasabb színvonalon, minimál stílusban. Az ingatlant tágas terek jellemzik:

Hatalmas amerikai konyhás nappali

4 hálószoba

2 fürdőszoba (WC-vel)

Tároló és garázs

Nagyméretű fedett terasz és egy tágas tetőterasz

A házhoz saját, 800 m²-es önálló telek tartozik, valamint 2 db térkövezett kocsibeálló és egy térkövezett gyalogos bejáró.

Műszaki paraméterek

Falazat: 30-as téglafal (Porotherm X-therm klímatégla), 10-es válaszfalak.

Szigetelés: 15 cm-es homlokzati hőszigetelés.

Fűtés: 12,5 kW-os Electrolux hőszivattyú + padlófűtés.

Melegvíz: 150 literes hőtárolós melegvíztartály.

Elektromos hálózat: H-tarifás mérőóra, 3x20 Amper.

Nyílászárók: Háromrétegű műanyag nyílászárók (antracit színben).

Előkészítés: Rejtett redőnytokok és klíma-védőcsövezés előkészítve.

Kültér: Homlokzati díszkőburkolat, kerti csap, oldalhatárokon 3D kerítés.

Testreszabhatóság: Választható beltéri ajtók, csaptelepek, szaniterek és burkolatok.

A kivitelező cégről

Az ingatlan építését egy több éve megbízhatóan működő, székesfehérvári bejegyzésű építőipari vállalkozás koordinálja. Számos referenciamunka megtekinthető a városban, így Ön személyesen is meggyőződhet a kivitelezés minőségéről.

Fizetési konstrukció

Rugalmas, a vásárló igényeihez igazított fizetési ütemezés biztosítja a gördülékeny együttműködést.

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó székesfehérvári családi ház, vagy bármely más családi ház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #181298

Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A családi ház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
945 e Ft
764 e Ft -24%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
139.9 M Ft m Ft
160.8 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár

Eladó családi házak a környékről

Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

36.5 M Ft
2 szoba
46 m²
Etyek
Eladó családi ház

Etyek

160 M Ft
6 szoba
228 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

149 M Ft
5 szoba
151 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

69.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Bakonycsernye
Eladó családi ház

Bakonycsernye

39 M Ft
3 szoba
350 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

89.9 M Ft
4 szoba
93 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

119 M Ft
7 szoba
238 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

114.99 M Ft
5 szoba
118 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

179 M Ft
6 szoba
200 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

60 M Ft
3 szoba
110 m²
Csákvár, Kossuth utca
Eladó családi ház

Csákvár

76 M Ft
1 szoba
181 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Gárdony, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház

Gárdony

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Alcsútdoboz, Szabadság utca
Eladó családi ház

Alcsútdoboz

320 M Ft
12 szoba
620 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

68.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

80 M Ft
6 szoba
200 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

94.9 M Ft
3 szoba
113 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

149 M Ft
2 + 2 szoba
150 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

120 M Ft
1 szoba
49 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház