City Pearl

Eladó családi ház
Székesfehérvár, földszint

+ 17 kép 1/20
89 000 000 Ft89 M Ft 1 112 500 Ft/m2
4 szoba
80 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 430 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 252
Hajmási Márti
Uriel Hungary Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

SZÉKESFEHÉRVÁRON, MAROSHEGYEN, 3 HÁLÓSZOBÁS, NETTÓ 80 NM-ES, PADLÓFŰTÉSES, TERASZOS, PRÉMIUM MINŐSÉGŰ, MODERN OTTHON ELADÓ!

Ár: 89 M Ft. tel.: 06-20-252-0622

Van egy hely, ahol a csend, a természet közelsége és a modern otthon kényelme végre összeér.

(a berendezett ingatlan képek AI által szerkesztve, de teljesen megegyezik elosztásában az irodánk által hirdetett ingatlannal)

A házról:
Székesfehérvár közkedvelt, Maroshegyi részén, forgalomtól mentes utcában épül ez az igényes kialakítású családi ház, amely minden részletében a mai kor elvárásaira lett tervezve.

Helyiségek:
-előtér
-amerikai konyhás nappali étkezővel egy légtérben
-3 külön nyíló hálószoba
-gardrób
-háztartási helyiség
-fürdőszoba káddal és zuhanyzóval
-külön vendég WC
-17,5 nm-es terasz (nappaliból közvetlen kijárattal)

Műszaki tartalom:
-30 cm-es Porotherm tégla falazat
-15 cm-es hőszigetelés
-Belső válaszfalak: 25 cm kerámia + dupla gipszkarton
-7 kamrás, 3 rétegű műanyag nyílászárók
-Levegő-víz hőszivattyús rendszer
-Padlófűtés az egész házban
-Burkolatok:
-Hidegburkolat: nettó 5.500 Ft/m²
-Melegburkolat: nettó 4.000 Ft/m²

Az otthon kialakításánál a minőség, az energiahatékonyság és a hosszú távú értékállóság volt a fő szempont.

A környezet:
Az ingatlan egy széles erdősáv közvetlen közelében helyezkedik el, amely természetes védelmet és nyugalmat biztosít. A környék csendes, forgalomtól mentes, így ideális választás azok számára, akik szeretnének kiszakadni a város zajából, mégis elérhető közelségben maradni Székesfehérvár infrastruktúrájához.

Kiknek ajánlom:
Ez az otthon tökéletes választás családoknak, akik nyugodt, biztonságos környezetben szeretnék felnevelni gyermekeiket, pároknak, akik hosszú távra keresnek értékálló ingatlant, valamint azoknak is, akik fontosnak tartják a modern műszaki tartalmat és az alacsony fenntartási költségeket.

Ez nem csak egy ház, hanem egy hely, ahol a mindennapok lelassulnak, és végre valódi otthonérzés születik. Itt a gyerekek biztonságban nőhetnek fel, a családi pillanatok pedig valódi értékké válnak.

Ár: 89 M Ft. tel.: 06-20-252-0622

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
1113 e Ft
991 e Ft -12%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
89 M Ft m Ft
127.6 m Ft 30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár, földszint

Eladó családi házak a környékről

Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

89.9 M Ft
4 szoba
93 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

114.99 M Ft
5 szoba
118 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

149 M Ft
2 + 2 szoba
150 m²
Gárdony, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház

Gárdony

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Gánt, Gánti út
Eladó családi ház

Gánt

29.9 M Ft
2 + 1 szoba
40 m²
Tabajd
Eladó családi ház

Tabajd

22 M Ft
3 szoba
75 m²
Mór
Eladó családi ház

Mór

110 M Ft
12 szoba
340 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

357.518 M Ft
9 + 2 szoba
1053 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

68.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Mány
Eladó családi ház

Mány

18.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

99.8 M Ft
2 + 1 szoba
134 m²
Székesfehérvár, Öreghegy, Fiskális út
Eladó családi ház

Székesfehérvár

114.99 M Ft
5 szoba
190 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

179 M Ft
6 szoba
200 m²
Etyek
Eladó családi ház

Etyek

160 M Ft
6 szoba
228 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

80 M Ft
6 szoba
200 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

149 M Ft
5 szoba
151 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

194.9 M Ft
5 + 2 szoba
350 m²
Adony
Eladó családi ház

Adony

8 M Ft
2 szoba
30 m²