Aerogate Homes

Eladó családi ház
Székesfehérvár

+ 3 kép 1/6
158 000 000 Ft158 M Ft 1 316 667 Ft/m2
4 szoba
120 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 300 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 950
Bertók Krisztián
BertokIngatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Székesfehérvár egyik legkedveltebb városrészében, Öreghegy szívében kínálunk eladásra egy új építésű, modern kialakítású családi házat, amely földszint + emelet elrendezéssel, átgondolt alaprajzzal és kényelmes életterekkel készül.
A földszinten egy tágas, világos nappali–konyha–étkező kap helyet, amely közvetlen kapcsolatban áll a fedett terasszal, így a belső és külső élettér természetesen összekapcsolódik. A nappali mérete és kialakítása ideális családi együttlétekhez és vendégek fogadásához. Ezen a szinten külön mellékhelyiség, tároló, valamint a fedett teraszról is megközelíthető garázs is rendelkezésre áll, ami a mindennapok kényelmét jelentősen növeli.
Az emeleten három különálló szoba került kialakításra, amelyek jól szeparált, nyugodt pihenőteret biztosítanak. A szintet egy fürdőszoba és egy külön gardrób egészíti ki, így az elrendezés praktikus és hosszú távon is jól használható családi otthont kínál.
Az ingatlan kulcsrakész állapotban kerül átadásra, így a leendő tulajdonosnak már csak a beköltözéssel kell foglalkoznia.
A kivitelezés tervezett kezdése 2026 február, a műszaki átadás várható időpontja 2027 április.

Ez a ház ideális választás mindazok számára, akik új építésű, garázzsal rendelkező, kulcsrakész családi otthont keresnek Öreghegy nyugodt, mégis kiváló elhelyezkedésű részén.
Több mint 15 éves tapasztalattal segítünk eligazodni a pénzügyi lehetőségek között – legyen szó lakáshitelről vagy támogatásokról, és most akár a 2025 szeptemberétől elérhető 3%-os fix kamatozású Otthon Start lakáshitelről is –, hogy Ön a lehető legkedvezőbb feltételekkel valósíthassa meg otthonteremtési céljait.
Érdeklődni akár hétvégén is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 09. Utoljára módosítva: 2026. 04. 21.

4 szobás családi házak ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
1317 e Ft
991 e Ft -33%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
158 M Ft m Ft
127.6 m Ft -24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár

Eladó családi házak a környékről

Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

65 M Ft
5 szoba
144 m²
Alcsútdoboz, Szabadság utca
Eladó családi ház

Alcsútdoboz

320 M Ft
12 szoba
620 m²
Adony
Eladó családi ház

Adony

8 M Ft
2 szoba
30 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

89.9 M Ft
4 szoba
93 m²
Székesfehérvár, Öreghegy, Fiskális út
Eladó családi ház

Székesfehérvár

114.99 M Ft
5 szoba
190 m²
Bakonycsernye
Eladó családi ház

Bakonycsernye

39 M Ft
3 szoba
350 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

357.518 M Ft
9 + 2 szoba
1053 m²
Mór
Eladó családi ház

Mór

110 M Ft
12 szoba
340 m²
Iváncsa, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Iváncsa

86 M Ft
4 szoba
120 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

69.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Gárdony, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház

Gárdony

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

275 M Ft
16 szoba
471 m²
Kulcs
Eladó családi ház

Kulcs

180 M Ft
8 szoba
167 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

194.9 M Ft
4 szoba
188 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

120 M Ft
5 szoba
137 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

80 M Ft
6 szoba
200 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

55 M Ft
2 szoba
85 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

114.99 M Ft
5 szoba
118 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs