Seven Pearl

Eladó családi ház
Székesfehérvár

+ 17 kép 1/20
189 900 000 Ft189.9 M Ft 446 824 Ft/m2
5 szoba
425 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 1300 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3622945018
Horváth Ildikó
KulcsPont

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Székesfehérvár egyik legszebb részén, Öreghegyen, ELADÓ egy történelmi nevezetességgel bíró, 3 szintes, 3 szoba + nappalis családi ház!
E ház udvarán épült az a hajó amivel világkörüli útra indult Fa Nándor!

A ház 1300 m2-es telken helyezkedik el, 1980-ban épült tégla falazatból, cserép fedéssel!
A 3 szint méretét tekintve 425 m2! 128 m2-es alagsor, 125 m2-es földszint és 94 m2-es tetőtér elosztásban, aminek minden szegletét méretéből adódóan ki lehet használni!
Valamint lehetőség van a 77 m2-es padlás beépítésére is!
2023-ban a felújítás első fázisa megtörtént!
A teljes víz, villanyhálózat cseréje és korszerűsítése történt, a mai kor igényeinek megfelelően!
Napelemhez 18 kW-ig kiépítve a rendszer. Riasztóhoz, elektromos redőnyhöz is minden rendelkezésre áll. Internet kábel az egész házban megtalálható!
A fűtésrendszer is a legmodernebb!
Hőszivattyúval biztosított a meleg illetve a hűtés is.
Az alagsorban padlófűtés 82 m2 fűtött terület, a földszinten a padlófűtés kiegészül a mennyezeti fűtés illetve hűtéssel is 80 m2-en, míg a tetőtérben közel 80 m2-en padlófűtés és mennyezeti fűtés - hűtés is gondoskodik a kellemes hőmérsékletről!
A közel 240 m2 fűtése és 152 m2 hűtése mindössze havi 32 E Ft-os villany használattal lehetséges a H tarifának köszönhetően!
A földszinten 1 db, míg a tetőtérben 2 db terasz is található.
Az alagsorban lehetőség van akár külön generáció kényelmes elhelyezésére is.
Konyha, fürdőszoba, nappali berendezhető.
A padlástérben is 79 m2-en plusz szoba kialakítása lehetséges.
Akár vállalkozásnak, irodáknak is remek lehetőség!
A földszinten lévő hatalmas beépített konyha nagyobb család számára is kényelmes teret biztosít!
A ház és környezete felújítása folyamatos!
A kert rendezése, alakítása is folyamatosan halad.
Az udvarban fúrt kút biztosítja a kert növényeinek vízellátását, de vezetékes víz is rendelkezésre áll.

Várom hívását! Ne szalassza el ezt a páratlan lehetőséget! Alakítsa ki itt új otthonát! Nézzük meg együtt!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Az Ön ingatlanosa :Horváth Ildikó 0630 8695403
CSOK, hitel ügyintézési lehetőség!

Referencia szám: HZ063486

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
447 e Ft
764 e Ft 42%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
189.9 M Ft m Ft
160.8 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár

Eladó családi házak a környékről

Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

275 M Ft
16 szoba
471 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

68.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Etyek
Eladó családi ház

Etyek

160 M Ft
6 szoba
228 m²
Székesfehérvár, Öreghegy, Fiskális út
Eladó családi ház

Székesfehérvár

114.99 M Ft
5 szoba
190 m²
Tabajd
Eladó családi ház

Tabajd

22 M Ft
3 szoba
75 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

114.99 M Ft
5 szoba
118 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

115 M Ft
4 szoba
136 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

89.9 M Ft
4 + 1 szoba
136 m²
Bakonycsernye
Eladó családi ház

Bakonycsernye

39 M Ft
3 szoba
350 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

79.5 M Ft
4 szoba
199 m²
Alcsútdoboz, Szabadság utca
Eladó családi ház

Alcsútdoboz

320 M Ft
12 szoba
620 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

194.9 M Ft
4 szoba
188 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

65 M Ft
5 szoba
144 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

69.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Bicske, Baboshegy
Eladó családi ház

Bicske

26.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

119 M Ft
7 szoba
238 m²
Lepsény, Róka sétány