Eladó családi ház
Szeged, Béke telep, Bajmóci utca
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó családi ház leírása
Szeged Béketelep, 1387m2-es telken, két különálló külön bejárattal 1978-ben épült, előkertes, egyszintes, tégla falazatú lakóházak eladók.
Az előkertes lakóépület 78,46m2-es, 3szobás, konyha+ étkező, külön WC-s, fürdőszoba, gáz- cirkó fűtéses, 2025-ben igényes teljeskörű felújítás történt, nyílászáró cserék, burkolatok, villany, vízvezeték rendszer, fűtő- fűtő klíma,konyhabútor,
festés, fűtés korszerűsítés, külső homlokzat 5cm- es, szigetelést kapott.
Mögötte lévő lakóépület, 51, 74,m2- es, gázkonvektor fűtéses,1szoba, konyha, fürdőszoba wc valamint kamra helységekből álló, 2025-ben felújított, nyílászáró cserék, konyhabútor, fürdőszoba, burkolatok. Két épület között fedett terasz helyezkedik el.Az ingatlan alkalmas több generáció részére, valamit hátsó épület albérlet kiadásra.
Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 17. Utoljára módosítva: 2026. 07. 17.
4 szobás családi házak ára Szegeden
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Szeged, Béke telep, Bajmóci utca