Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Szeged

+ 17 kép 1/20
214 900 000 Ft214.9 M Ft 994 907 Ft/m2
5 szoba
216 m²
építés éve:2008

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 767 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3662770730
Ötvös Alexandra
Duna House Brüsszeli krt.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Újszeged egyik legkedveltebb, csendes zsákutcájában kínáljuk megvételre ezt a kivételes adottságú, 2008-ban épült családi házat. A környék kimagaslóan jó, rendezett utcaképpel és barátságos szomszédokkal, a telek és a gondosan karbantartott kert pedig igényes, ápolt megjelenésével azonnal megnyeri az érdeklődők tetszését.

A ház kialakítása a 21. századi igényeket maximálisan figyelembe veszi: négy külön nyíló hálószoba szolgálja a család kényelmét, melyeket egy különálló, praktikus gardróbhelyiség egészít ki. A belső terek tágasak, világosak és átgondolt elrendezésűek.

A korszerű, kiváló hőszigetelésű nyílászárók elektromos redőnnyel és szúnyoghálóval felszereltek. A kellemes hőérzetet padlófűtés, illetve több helyiségben elhelyezett inverteres klímák biztosítják, így az otthon minden évszakban kellemes klímát nyújt.

A 20 m²-t meghaladó, hangulatos terasz ideális helyszíne családi összejöveteleknek és hétvégi pihenésnek.

A ház rezsiköltsége minimális, köszönhetően a telepített napelemrendszernek, amely hosszú távon is jelentős megtakarítást biztosít.

A több mint 30 m²-es, fűtött garázs két nagyobb méretű autó számára is kényelmes parkolást kínál, emellett további tárolási lehetőséget biztosít

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

5 szobás családi házak ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
995 e Ft
887 e Ft -12%
Ennek az ára
Szeged átlagár
214.9 M Ft m Ft
175.8 m Ft -22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged

Eladó családi házak a környékről

Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

75 M Ft
4 szoba
95 m²
Szentes
Eladó családi ház

Szentes

58 M Ft
4 szoba
147 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

437 M Ft
4 szoba
91 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

159 M Ft
3 + 2 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.64 M Ft
31 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

59.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

64.99 M Ft
4 + 2 szoba
235 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.712 M Ft
17 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

231.874 M Ft
5 szoba
182 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

233.88 M Ft
5 szoba
184 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

220 M Ft
12 + 2 szoba
760 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

370 M Ft
6 + 2 szoba
312 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²