City Pearl

Eladó családi ház
Szeged

+ 6 kép 1/9
155 000 000 Ft155 M Ft 1 192 308 Ft/m2
4 szoba
130 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 902 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3662770736
Danka Balázs
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Szeged Petőfitelepen eladó ez a gyönyörű 100m²-es duplakomfortos családi ház, hozzátartozó terasszal .A 902nm telken található egy kinti tároló, és egy félkész ház dupla garázzsal.

A ház belső tere lakberendező által megtervezett, világos és tágas helyiségekkel. Az ingatlanban 3 kényelmes méretű szoba található. A fő hálószobából közvetlenül nyílik egy saját fürdőszoba zuhanyzóval.Ezen kívül rendelkezésre áll még egy nagyobb fürdőszoba dupla mosdóval és káddal.

A ház központi része egy tágas amerikai konyhás nappali, amely ideális családi együttlétekhez. Külön helyiségben található a WC, valamint egy gépház, amely mosószobaként is funkcionál.

Az épület szigetelt, a födém is 25cm es szigetelést is kapott, így gazdaságosan fenntartható.

A rendezett, 902 m²-es telken található egy építés alatt álló, külön lakóépület, amelyhez egy dupla garázs is tartozik. Az épület kiváló lehetőség lehet külön lakrész, kétgenerációs otthon, vendégház vagy akár bérbeadás kialakítására is.

Az ingatlan ideális választás családok számára, de befektetésnek is kiváló lehetőség.

Főbb adatok:
- Lakóház + terasz 130 m²
- Telek: 902 m²
- 3 szoba
- 2 fürdőszoba
- amerikai konyhás nappali
-WC
- gépház ami mosószoba is

- Csendes kertvárosi környezet tele lehetőségekkel. A belváros gyalogossan is kényelmesen elérhető.

Ár: 155 000 000 Ft.
Danka Balázs
30/4287953
Referencia szám: HZ054410

Referencia szám: HZ054410

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 04. 09.

4 szobás családi házak ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1192 e Ft
914 e Ft -30%
Ennek az ára
Szeged átlagár
155 M Ft m Ft
111.1 m Ft -40%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged

Eladó családi házak a környékről

Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

94 M Ft
780 m²
320 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Szeged, Újszeged, Radnóti utca
Eladó családi ház

Szeged

329.9 M Ft
12 + 2 szoba
619 m²
Szeged, Újszeged, Radnóti utca
Eladó családi ház

Szeged

329.9 M Ft
12 + 2 szoba
619 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

75 M Ft
4 szoba
95 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.488 M Ft
17 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.36 M Ft
31 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

437 M Ft
4 szoba
91 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.36 M Ft
31 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

41.99 M Ft