Oasis Residence

Eladó családi ház
Szeged

+ 5 kép 1/8
155 000 000 Ft155 M Ft 1 192 308 Ft/m2
4 szoba
130 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 902 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676770701
Koloh Viktor
Duna House Kecskemét Jókai u.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Szeged Petőfitelepen eladó ez a gyönyörű 100m²-es családi ház, hozzátartozó terasszal .A telken található még egy kinti tároló, és félkész ház dupla garázs a telek 902 m²-es telken.

A ház belső tere lakberendező által megtervezett, világos és tágas helyiségekkel. Az ingatlanban 3 kényelmes méretű szoba található. A fő hálószobából közvetlenül nyílik egy saját fürdőszoba zuhanyzóval.Ezen kívül rendelkezésre áll még egy nagyobb fürdőszoba dupla mosdóval és káddal.

A ház központi része egy tágas amerikai konyhás nappali, amely ideális családi együttlétekhez. Külön helyiségben található a WC, valamint egy gépház, amely mosószobaként is funkcionál.

Az épület szigetelt, a födém is 25cm es szigetelést is kapott, így gazdaságosan fenntartható.

A rendezett, 902 m²-es telken található egy építés alatt álló, külön lakóépület, amelyhez egy dupla garázs is tartozik. Az épület kiváló lehetőség lehet külön lakrész, kétgenerációs otthon, vendégház vagy akár bérbeadás kialakítására is.

Az ingatlan ideális választás családok számára, de befektetésnek is kiváló lehetőség.

Főbb adatok:

- Lakóház + terasz 130 m²

- Telek: 902 m²

- 3 szoba

- 2 fürdőszoba

- amerikai konyhás nappali

-WC

- gépház ami mosószoba is

- Csendes kertvárosi környezet tele lehetőségekkel. A belváros gyalogossan is kényelmesen elérhető.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás családi házak ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1192 e Ft
918 e Ft -30%
Ennek az ára
Szeged átlagár
155 M Ft m Ft
112.4 m Ft -38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged

Eladó családi házak a környékről

Röszke
Eladó családi ház

Röszke

15.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

109 M Ft
2 szoba
980 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

109 M Ft
2 szoba
980 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.712 M Ft
17 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

259 M Ft
6 szoba
314 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

225 M Ft
5 szoba
203 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.64 M Ft
31 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Szeged, Újszeged, Radnóti utca
Eladó családi ház

Szeged

329.9 M Ft
12 + 2 szoba
619 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

154.99 M Ft
4 szoba
145 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.712 M Ft
17 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

26.49 M Ft
1 szoba
59 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

159 M Ft
3 + 2 szoba
110 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

87.5 M Ft
6 + 1 szoba
300 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

220 M Ft
12 + 2 szoba
760 m²
Szeged, Újszeged, Radnóti utca
Eladó családi ház

Szeged

329.9 M Ft