BAM Living

Eladó családi ház
Szeged

+ 8 kép 1/11
110 000 000 Ft110 M Ft 1 000 000 Ft/m2
4 szoba
110 m²
építés éve:2005

Részletes adatok

Telekméret: 513 m2
Fűtés: Elektromos
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3662300721
Berényi-Diós Dóra Brigitta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kétgenerációs, napelemes családi ház Szeged-Móravárosban.Szeged kedvelt, kertvárosias részén, Móravárosban kínálunk megvételre egy igényesen kialakított, karbantartott, kétgenerációs családi házat, amely kiváló választás nagycsaládosoknak, több generáció együttélésére vagy akár befektetési célra is.A 66 m²-es főépülethez egy különálló, 45 m²-es lakrész tartozik, amely önálló bejárattal rendelkezik, így biztosított a szeparált élettér. Az ingatlan elrendezése rendkívül praktikus, a terek jól kihasználhatók, az állapot pedig lehetővé teszi az azonnali költözést.Főbb jellemzők:66 m²-es lakóház + 45 m² különálló lakrészKétgenerációs kialakítás, külön élettérrel50 m²-es, nagyméretű garázs, akár műhelynek vagy vállalkozásnak is alkalmasNapelemes rendszer, alacsony fenntartási költségParkosított, rendezett, folyamatosan karbantartott udvarIgényes belső kialakítás, jó állapotCsendes, mégis jól megközelíthető környékAz ingatlan elhelyezkedése kiváló: Móraváros infrastruktúrája jól kiépített, a belváros, tömegközlekedés, bevásárlási lehetőségek, iskola és óvoda könnyen elérhető.Ez az ingatlan ideális választás azok számára, akik értékálló, alacsony rezsijű, rugalmasan hasznosítható otthont keresnek Szegeden.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Várom hívását a tárgyi ingatlannal kapcsolatban. Amennyiben éppen ügyfelekkel foglalkozom, akkor 4 órán belül visszahívom Önt!
Rendelkezésére állok a Duna House teljes ingatlankínálatával kapcsolatban is!
Berényi-Diós Dóra +3630/619-8837

Referencia szám: HZ065197

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

4 szobás családi házak ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1000 e Ft
904 e Ft -11%
Ennek az ára
Szeged átlagár
110 M Ft m Ft
111.2 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged

Eladó családi házak a környékről

Szeged
Eladó családi ház

Szeged

74.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

220 M Ft
12 + 2 szoba
760 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

129.5 M Ft
1 + 3 szoba
122 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

94 M Ft
780 m²
320 m²
Makó, Ráday 9/b
Eladó családi ház

Makó

49.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

134.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

370 M Ft
6 + 2 szoba
312 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.36 M Ft
31 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

15.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

41.99 M Ft
2 szoba
68 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.36 M Ft
31 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

87.5 M Ft
6 + 1 szoba
300 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Nagyhegyes
Eladó családi ház

Nagyhegyes

47.9 M Ft