Astora Art House

Eladó családi ház
Szeged

+ 16 kép 1/19
209 900 000 Ft209.9 M Ft 1 049 500 Ft/m2
5 szoba
200 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 746 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 682
Csonka Anett
eXtra ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Exkluzív családi ház Újszegeden!

Eladó egy ÚJSZEGEDEN található, exkluzív kialakítású és kiváló elosztású (nappali + 4 szobás) kétszintes családi ház, amely 232,43m2 alapterülettel büszkélkedhet. Az ingatlan egy 746m2-es telken helyezkedik el, garantáltan családias és kertvárosi környezetben, ami ideális választás minden korosztály számára.

A ház jellemzői:
- lakótér: 132,54m2
- dupla garázs: 35,94m2
- fedett bejáró: 13,81m2
- terasz: 50,14m2
- telek: 746m2

További részletek:
- napfényes, amerikai konyhás nappali (45,50m2)
- 4 hálószoba (12,78m2, 12,63m2, 11,79m2, 11,55m2)
- gardrób
- 2 fürdőszoba (6,01m2, 5,29m2)
- földszinti külön wc
- tágas szélfogó/előszoba (6,71m2, 6,30m2)

Kiváló műszaki megoldások:
- minőségi műanyag külső nyílászárók
- hőszivattyús fűtésrendszer (az ár tartalmazza a hőszivattyút, szabályozó NGB-s elektronikával)
- padlófűtés
- mennyezet hűtés
- kiépített villamoshálózat, riasztó rendszerrel együtt
- díjmentes parkolás az utcán

Ez egy remek lehetőség mindazok számára, akik egy prémium, új építésű ingatlanban képzelik el jövőjüket!
Ne habozzon, forduljon hozzám bizalommal, ha további kérdése van vagy meg szeretné tekinteni az ingatlant!

További kínálatunkat keresse az https://extraingatlan.com-n az eXtraIngatlan iroda hivatalos weboldalán.

Hirdetés feltöltve: 2024. 08. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

5 szobás családi házak ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1050 e Ft
887 e Ft -18%
Ennek az ára
Szeged átlagár
209.9 M Ft m Ft
175.8 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged

Eladó családi házak a környékről

Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

220 M Ft
12 + 2 szoba
760 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

259 M Ft
6 szoba
314 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

231.874 M Ft
5 szoba
182 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.52 M Ft
17 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

437 M Ft
4 szoba
91 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

87.5 M Ft
6 + 1 szoba
300 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

134.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.4 M Ft
31 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

63 M Ft
3 szoba
94 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

159 M Ft
3 + 2 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Tiszasziget
Eladó családi ház

Tiszasziget

47 M Ft
4 szoba
160 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Szeged, Újszeged, Radnóti utca
Eladó családi ház

Szeged

329.9 M Ft
12 + 2 szoba
619 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

75 M Ft
4 szoba
95 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged