Eladó családi ház
Százhalombatta
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó családi ház leírása
Százhalombattán, Dunafüreden eladó egy 195m2-es napelemes családi ház!
Ingatlan beszámítás lehetséges!
A ház felosztása a következő:
-Lakótér nettó 120m2
-Dupla fűtött garázs (műhelyként bérbe adva) 65m2
-Félig fedett nagyméretű terasz
A lakótérben található egy tágas (37m2) nappali, konyha étkezővel (19m2), kamra, háztartási helyiség wc-vel, fürdőszoba (9,5m2), Nagyobb szoba (17m2) és egy kisebb szoba (12m2). Az alaprajzon két különálló félszobát láthatnak, amelyek most egybe vannak nyitva így alkotnak egy nagyszobát, de könnyedén visszaalakítható az eredeti félszobás megoldássá. A nappali 5,5 méter magas, boltozott stílusban került kialakításra így növelve a térérzetet.
A ház szerkezete 40cm tégla, hőszigetelő vakolattal, tetőszerkezete fa, Kanadai zsindely borítással. A fűtésről elektromos vízmelegítő gondoskodik, a szobákban radiátoros, a közös helyiségekben pedig padlófűtéses hőleadással. A lehetőségek adottak egy gáz vagy vegyestüzelésű kazán beszereléséhez. A melegvíz ellátásért egy wifi-s okosbojler felel. A nyílászárók rusztikusak, fából készültek műanyag redőnyökkel. A nappaliban elhelyezésre került egy fatüzelésű kandalló, amely biztosítja a tűz ropogását egy meghitt téli estén. A ház áramellátását segíti egy 19 napelemből álló SALDO-s elszámolásos napelemrendszer.
Műhely/garázs:
Dupla beállós, 6,5m belmagassággal, zuhanyzóval, wc-vel és irodával ellátva.
A garázs részét képezi egy 4 tonnás karos hidraulikus emelő.
Innen lehet a garázs galériájára és a padlástérbe felmenni. Szükség esetén a padlástér beépíthető.
A garázs jelenleg bérbe van adva egy vállalkozásnak, amely biztos jövedelmet jelent a háztartásnak.
A telek mérete 685m2, belterületi, 30%-ban beépíthető, összközműves és fúrt kúttal ellátott.
Az ingatlan elhelyezkedése kiváló, főút mentén van, közelben buszmegálló, cukrászda, boltok, szolgáltatók. Gyorsan birtokba vehető.
Kisebb ingatlanbeszámítás lehetséges, akár Százhalombattán kívül is. Készpénzes egyösszegű fizetés esetén az ár alkuképes lehet.
Megtekintéssel kapcsolatban kérem hívjon telefonon.
Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 26. Utoljára módosítva: 2026. 02. 26.
3 szobás családi házak ára Százhalombattán
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Százhalombatta