River Life

Eladó családi ház
Szada

+ 17 kép 1/20
124 990 000 Ft124.99 M Ft 946 894 Ft/m2
1 + 2 szoba
132 m²
építés éve:2005

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 564 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Gáz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 329
Molnár Tímea
Intor Ingatlan Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Szadán kínálok megvételre egy 2005-ben épült, kiváló állapotú, ytong szerkezetű családi házat, amely átgondolt méreteivel és élhető tereivel ideális választás lehet családosok számára.

Az ingatlan 87 négyzetméteres alapterülettel rendelkezik, elrendezése 1 nagy, világos nappali és 2 hálót foglal magában, így jól használható nappali–hálós kialakításra. A házhoz egy 16 négyzetméteres terasz kapcsolódik a nappaliból, amely a délnyugati tájolásnak köszönhetően kellemes, napos életteret biztosít a szabadban. A fűtésről gázkazán gondoskodik. Mivel kandalló is van, így a rezsi nagyon gazdaságos.
A tetőtér beépítéséhez minden előkészítve.

Felszereltség:
-Fúrt kút, automata öntöző.
-Esővíz elvezetés
-Kandalló
-Padlófűtés+lapradiátor.
-10 cm hőszigetelés
-Redőny+szúnyogháló.
-Hörmann automata garázskapu
- Lélegző Bosch gázkazán külön kéménnyel.
-A konyhabútor beépített, indukciós Bosch főzőlappal, Bosch sütővel, Bosch mosogatógéppel és beépített hűtővel.

Az 564 négyzetméteres, téglalap alakú telek jól kihasználható, a házhoz tároló is tartozik, ami a mindennapi használat során praktikus kiegészítés. Az épület cseréptetővel készült, állapota megkímélt, rendezett. Az ingatlanhoz teremgarázsban 1 gépkocsi számára biztosított beállóhely tartozik, ami padlófűtéses így akár plusz szobává is alakítható.

A ház elosztása és mérete kiegyensúlyozott, a külön nyíló helyiségek jól alakítható életteret adnak, amely a család számára kényelmes otthont jelenthet.

Szada a Gödöllői-dombság peremén fekvő település, ahol a családi házas környezet és a zöld területek határozzák meg a mindennapokat. A közelben található Gödöllő városa, amely számos intézményével és szolgáltatásával kiegészíti a helyi lehetőségeket.

Közlekedés szempontjából a térséget a 3-as főút és az M3-as autópálya közelsége határozza meg, amelyek autóval gyors kapcsolatot biztosítanak Budapest felé. Tömegközlekedéssel a környező települések, valamint Gödöllő vasútállomása és a H8-as HÉV-vonal is elérhető.

Amennyiben egy jól karbantartott, élhető méretű családi házat keres Szadán, készséggel állok rendelkezésére a részletekkel és megtekintéssel kapcsolatban.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás családi házak ára Szadán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szada m² ár
947 e Ft
228 e Ft -315%
Ennek az ára
Szada átlagár
124.99 M Ft m Ft
27.2 m Ft -360%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szada

Eladó családi házak a környékről

Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

265 M Ft
6 szoba
300 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

139.9 M Ft
8 szoba
173 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

180 M Ft
6 szoba
153 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

350 M Ft
8 szoba
500 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

149 M Ft
3 + 1 szoba
210 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

55 M Ft
4 szoba
68 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

140 M Ft
5 + 2 szoba
220 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

265 M Ft
6 szoba
300 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

99 M Ft
6 szoba
110 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

150 M Ft
3 szoba
92 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

39.999 M Ft
2 szoba
40 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

265 M Ft
6 szoba
310 m²
Szada
Eladó családi ház