Avico Greentop

Eladó családi ház
Szada, földszint

+ 15 kép 1/18
97 900 000 Ft97.9 M Ft 675 172 Ft/m2
5 szoba
145 m²
földszint
építés éve:1998

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 288 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 396
Kómár-Benke Nikoletta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Pár percre Gödöllőtől – Kétgenerációs családi ház eladó Szadán

Kiváló elhelyezkedés, sok lehetőség – Szadán, Gödöllő közvetlen szomszédságában kínálok eladásra egy 145 m² alapterületű, kétgenerációs családi házat.

Az ingatlan 1998-ban épült, majd 2007-ben teljes felújításon esett át: ekkor megújult a homlokzat, a tetőtér szigetelése, a teljes villamos hálózat, korszerű gázkazán került beépítésre, valamint modern burkolatok készültek el. Ekkor alakították két külön bejáratú, kétgenerációs házzá, így ideális nagyobb családoknak, összeköltözőknek vagy befektetőknek.

Az előkertben térkövezett parkoló biztosít kényelmes helyet akár két autónak.

Lakóegységek:

Első lakrész: 45 m², önállóan használható, saját konyhával, fürdőszobával és szobával.

Második lakrész: tágas, három hálószobás, konyhával, nappalival, étkezővel, tetőtéri fürdővel és külön mellékhelyiséggel.

Műszaki jellemzők:

Fűtés: gázkazán, hőleadás lapradiátorokon

Tetőtéri fürdő: éjszakai áramról működő villanybojler

Hűtés: modern klímaberendezés

15 m²-es pince, több célra is alkalmas (pl. walipini)

A 288 m²-es kert ideális pihenésre, családi programokra vagy kerti partikhoz.

Az ingatlan bármely élethelyzethez alkalmazkodik, igény szerint könnyen visszaalakítható az eredeti elrendezéshez.

Megtekintés rugalmasan, előzetes egyeztetéssel.
Igény esetén ügyvédi háttérrel, bankfüggetlen pénzügyi tanácsadással, babaváró, CSOK és egyéb hitelek ügyintézésével segítem ügyfeleimet az ingatlanvásárlásban.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 31. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás családi házak ára Szadán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szada m² ár
675 e Ft
888 e Ft 24%
Ennek az ára
Szada átlagár
97.9 M Ft m Ft
196.4 m Ft 50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szada, földszint

Eladó családi házak a környékről

Szada
Eladó családi ház

Szada

94.9 M Ft
5 szoba
145 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

39.999 M Ft
2 szoba
40 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

169.9 M Ft
4 + 1 szoba
170 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

107 M Ft
6 szoba
110 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

265 M Ft
6 szoba
300 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

159 M Ft
4 szoba
194 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

265 M Ft
6 szoba
300 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

140 M Ft
5 + 2 szoba
220 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

265 M Ft
6 szoba
300 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

55 M Ft
4 szoba
68 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Szada
Eladó családi ház

Szada

54.9 M Ft
3 szoba
80 m²

Falusi CSOK ingatlanok