Avico Greentop

Eladó családi ház
Szabadbattyán, földszint

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
79 900 000 Ft79.9 M Ft 726 364 Ft/m2
4 szoba
110 m²
földszint
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 1200 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 252
Hajmási Márti
Uriel Hungary Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

SZABADBATTYÁNBAN, 1200 NM-ES TELKEN, 110 NM-ES, 4 SZOBÁS, TÁGAS, JÓL ÉLHETŐ, NYUGODT KÖRNYEZETBEN, CSALÁDI HÁZ ELADÓ!

I.á.: 79.9 M Ft. Tel.: 06-20-252-0622

Szabadbattyán, Székesfehérvártól mindössze 10 percre található ez a családi ház, rendkívül csendes utcában, barátságos, összetartó szomszédokkal, 10 perc sétára a központtól.

A HÁZRÓL:
A ház 110 m²-es, 1970-es években épült, klasszikus Kádár-kocka, amely 1986-ban bővítésre került.
Összesen 4 szoba található benne, melyek közül 2 rendkívül tágas, 2 pedig kényelmes méretű.
Helyiségek: előszoba, konyha, étkező, kamra, valamint fürdőszoba WC-vel egy helyiségben (zuhanyzós kialakítás).

Műszaki és felújítási adatok:
2010-ben teljes belső felújítás történt
új villanyvezetékek (3×16 A)
új vízvezeték rendszer
2022-ben új, modern konyha került kialakításra
műanyag, kétrétegű hőszigetelt ablakok redőnnyel és szúnyoghálóval
2012-ben biztonsági bejárati ajtó került beépítésre
fűtés: gáz, kondenzációs kazán
200 literes bojler
födémen 20 cm kőzetgyapot szigetelés

A ház falusias, nyugodt pihenő övezetben helyezkedik el.

AZ UDVARRÓL:
Az 1200 m²-es telek ideális választás mindazoknak, akik szeretik a tágas, zöld környezetet.
-többféle gyümölcsfa: meggy, cseresznye, alma
-két garázs: egy a házhoz építve, egy különálló mobil garázs
-rendezett, gondozott hátsó udvar
-külön előudvar, praktikus kialakítással
Az udvar nem csak rendezett és gondozott, hanem tényleg él – látszik rajta a törődés, az odafigyelés, és az a fajta szeretet, amitől egy helyből valódi otthon lesz.

KÖRNYÉKRŐL:
A háztól kb. 10 perc sétára található a központ, ahol minden elérhető:
bolt, orvosi rendelő, fogorvos, posta, iskola, valamint kettő bölcsőde is.
Szabadbattyán folyamatosan fejlődő község, kiváló infrastruktúrával.

KIKNEK AJÁNLOM:
nagyobb családoknak, akár 2–3 gyermekkel
fiataloknak, akik nyugodt, csendes környezetben szeretnének élni
mindazoknak, akik elérhető közelségben maradnának Székesfehérvárhoz, mégis kiszakadnának a városi nyüzsgésből

Ha egy olyan otthont keres, ahol a nyugalom, a tér és az élhető mindennapok találkoznak, miközben Székesfehérvár, az M7-es autópálya és akár a Balaton is könnyedén elérhető, akkor ez a ház pontosan azt az életérzést adja, amit sokan keresnek, de kevesen találnak meg.

I.á.: 79.9 M Ft. Tel.: 06-20-252-0622

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás családi házak ára Szabadbattyánban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szabadbattyán m² ár
726 e Ft
636 e Ft -14%
Ennek az ára
Szabadbattyán átlagár
79.9 M Ft m Ft
109.2 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szabadbattyán, földszint

Eladó családi házak a környékről

Felcsút, Rákóczi Ferenc utca
Eladó családi ház

Felcsút

32 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

99.8 M Ft
2 + 1 szoba
134 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

139.9 M Ft
4 szoba
201 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

22.9 M Ft
3 szoba
84 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

139.9 M Ft
4 szoba
201 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

47.5 M Ft
3 szoba
74 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

139.9 M Ft
4 szoba
201 m²
Tabajd
Eladó családi ház

Tabajd

22 M Ft
3 szoba
75 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

47.5 M Ft
3 szoba
74 m²
Gárdony, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház

Gárdony

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Bicske, Baboshegy
Eladó családi ház

Bicske

26.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

47.5 M Ft
3 szoba
74 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

28 M Ft
4 szoba
75 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

139.9 M Ft
4 szoba
201 m²
Adony
Eladó családi ház

Adony

8 M Ft
2 szoba
30 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

139.9 M Ft
4 szoba
201 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

70 M Ft
3 szoba
140 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

47.5 M Ft
3 szoba
74 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

47.5 M Ft