Oasis Residence

Eladó családi ház
Sóskút

+ 14 kép 1/17
129 000 000 Ft129 M Ft 614 286 Ft/m2
5 szoba
210 m²
építés éve:1900

Részletes adatok

Telekméret: 1208 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Lantos János
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Megvételre kínáljuk Sóskút centrumában 1900-as években ,helyi sóskúti kőből épült 210m2- es lakóépületet ,hozzátartozó 1208m2-es telekkel, ,60m2-es pincével, és egy 40m2-es külön álló lakhatásra is alkalmas építménnyel.
Az épületek 60 cm falazattal készültek. Részben elkezdődött a felújítás, jelenleg is lakható, de a további korszerűsítések szükségesek.
A telek összközműves, kőrbe kerítve épített kő falazattal és egy kővel kiépített ásott kút is készült, továbbá a telek földhivatalilag ketté osztható.
Az épületben nagy tágas terek,eredeti belső nyílászárók,kandalló található
Jelenleg a fűtését vegyes-tüzelésű kazán biztosítja.
Az épület kiváló lehet lakásnak, közintézménynek, vendéglátó egységnek, különböző szolgáltató egységnek,stb.
Ha felkeltette figyelmét és kérdése van , hívjon bizalommal .

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás családi házak ára Sóskúton

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sóskút m² ár
614 e Ft
156 e Ft -294%
Ennek az ára
Sóskút átlagár
129 M Ft m Ft
35.8 m Ft -260%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sóskút

Eladó családi házak a környékről

Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Sóskút, Völgy utca
Eladó családi ház

Sóskút

84.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Sóskút
Eladó családi ház

Sóskút

41.9 M Ft
2 + 2 szoba
60 m²
Sóskút
Eladó családi ház

Sóskút

69.9 M Ft
3 szoba
57 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Sóskút, Felső-Zselléri út
Eladó családi ház

Sóskút

39.9 M Ft
3 szoba
56 m²
Sóskút
Eladó családi ház

Sóskút

94.5 M Ft
4 szoba
162 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Sóskút
Eladó családi ház

Sóskút

72 M Ft
3 szoba
71 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Sóskút
Eladó családi ház

Sóskút

74.5 M Ft
3 szoba
154 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Sóskút
Eladó családi ház

Sóskút

41.9 M Ft
2 + 2 szoba
60 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Sóskút, Nincs utca
Eladó családi ház

Sóskút

55 M Ft
4 szoba
93 m²
Sóskút
Eladó családi ház

Sóskút

58 M Ft
3 szoba
106 m²
Sóskút
Eladó családi ház

Sóskút

128 M Ft
6 szoba
210 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Sóskút, Árpád utca
Eladó családi ház