BAM Living

Eladó családi ház
Siófok

79 000 000 Ft79 M Ft 526 667 Ft/m2
4 szoba
150 m²
építés éve:1985

Részletes adatok

Telekméret: 591 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 428
Gyarmati László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kétszintes, jó állapotú családi házat kínál ügyfeleinek megvételre Siófok Balatonkiliti városrészében, kiváló helyen a LIDO HOME ingatlan iroda. Az összkomfortos ház 1985-ben épült, 2006-ban felújították, műanyag nyílászárós, 150 m2 alapterületű, az udvara 591 m2. Fűtése gáz círko kazánnal megoldott. A földszinten van egy 22 m2-es nappali, hálószoba, konyha, az emeleten további két szoba, fürdővel, dolgozószobával. Az ingatlan Kiliti népszerű környékén található, nemrég épült házak szomszédságában, közelben iskola, boltokkal. A siófoki bevásárló központ (Aldi, Tesco, stb..) és az M7-es autópálya lejárója kb. 1 km, a Balatonpart és a vasútállomás 5 km. A ház állandó lakhatásra kiváló, de nyaralónak is jó megoldás lehet. (Ezen az ingatlanon túl több, mint ezer egyéb ingatlant is ajánlunk a Balaton Déli partján. Hívjon telefonon, vagy küldjön e-mailt arról, hogy pontosan mit is keres?) Amennyiben a siófoki családi ház, vagy a kínálatunkban található egyéb ingatlan felkeltette érdeklődését, hívjon telefonon. - Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégánk díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel segít Önnek! LIDO HOME – Ingatlanok egy életen át! Hétvégén is állunk rendelkezésére!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

4 szobás családi házak ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
527 e Ft
1116 e Ft 53%
Ennek az ára
Siófok átlagár
79 M Ft m Ft
128.2 m Ft 38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok

Eladó családi házak a környékről

Látrány
Eladó családi ház

Látrány

49.9 M Ft
4 szoba
138 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

420 M Ft
10 szoba
500 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

369.99 M Ft
12 szoba
495 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

125 M Ft
5 szoba
90 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

149.9 M Ft
6 szoba
168 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

89.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

68 M Ft
3 szoba
64 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

72 M Ft
5 szoba
132 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

400 M Ft
15 szoba
500 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

72 M Ft
3 szoba
60 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

166 M Ft
8 szoba
150 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

549 M Ft
9 szoba
310 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

250 M Ft
12 szoba
260 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

135 M Ft
7 + 2 szoba
250 m²
Balatonberény
Eladó családi ház

Balatonberény

128 M Ft
3 + 1 szoba
121 m²
Balatonföldvár
Eladó családi ház

Balatonföldvár

223 M Ft
2 + 2 szoba
184 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

126 M Ft
6 szoba
120 m²
Bábonymegyer
Eladó családi ház

Bábonymegyer

19.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Siófok
Eladó családi ház