Oasis Residence

Eladó családi ház
Siófok

+ 12 kép 1/15
75 500 000 Ft75.5 M Ft 719 048 Ft/m2
4 szoba
105 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1597 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 634
Eger Gabriella
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kizárólag nálunk! A LIDO HOME ingatlan siófoki irodája kínálja értékesítésre ezt a felújított CSALÁDI HÁZAT SIÓFOK KILITI városrészében! Az ingatlan egy csendes utcában helyezkedik el KILITI központjához közel, bevásárlási lehetőségek, orvosi rendelő, óvoda, iskola, buszmegálló néhány percre található! Nyaralónak vagy állandó otthonnak is remek lehetőség, Siófok Főtere és a Balaton part mindössze 3 kilométer! A házat jelenlegi tulajdonosa 2020-ban teljes körűen felújította: víz-villanyvezetékek, nyílászárók, burkolatok, szaniterek cseréje megtörtént, szép, új konyhabútort is kapott! Az 1597 m2-es telken a 105 m2-es, gondosan karban tartott, egyszintes családi ház elosztása: -Nappali + 3 hálószoba -Tágas konyha étkezővel -Méretes, zuhanyozós fürdőszoba -Külön mellékhelyiség -Tároló, mely gardróbként vagy kamraként is funkcionálhat -Fedett terasz A méretes telken melléképületek és GARÁZS is helyet kapott, gazdálkodóknak is ideális! Amennyiben ez a LIDO HOME által kínált SIÓFOKI CSALÁDI HÁZ, vagy bármely a kínálatunkban található ház, lakás, nyaraló felkeltette érdeklődését, hívjon bátran a megadott telefonszámon. Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, bank semleges hitelügyintézéssel áll rendelkezésére. Lido Home - Ingatlanok egy életen át !

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
719 e Ft
1116 e Ft 36%
Ennek az ára
Siófok átlagár
75.5 M Ft m Ft
128.2 m Ft 41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok

Eladó családi házak a környékről

Siófok
Eladó családi ház

Siófok

68 M Ft
3 szoba
64 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

166 M Ft
8 szoba
150 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

77 M Ft
7 szoba
120 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

56.5 M Ft
3 szoba
60 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

125 M Ft
5 szoba
90 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

420 M Ft
10 szoba
500 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

71.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

250 M Ft
12 szoba
260 m²
Bábonymegyer
Eladó családi ház

Bábonymegyer

19.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Balatonföldvár
Eladó családi ház

Balatonföldvár

223 M Ft
2 + 2 szoba
184 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

69.99 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

400 M Ft
15 szoba
500 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

139.9 M Ft
10 szoba
385 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

72 M Ft
5 szoba
132 m²
Siófok, Petőfi Sándor utca
Eladó családi ház

Siófok

39.5 M Ft
3 szoba
90 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

135 M Ft
7 + 2 szoba
250 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

89.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

139 M Ft
9 szoba
175 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

330 M Ft