Seven Pearl

Eladó családi ház
Siófok

+ 2 kép 1/5
89 000 000 Ft89 M Ft 1 289 855 Ft/m2
4 szoba
69 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 479 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 418
Tódor Dominik
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A LIDO HOME ingatlan iroda eladásra kínálja ezt az új építésű családi házat. Az ingatlan elhelyezkedése kiváló, Siófok-Kiliti kert városias részén található. Jellemzői: -1 szintes, Nettó 69 m2-es épület 479 m2-es telekrésszel. -Megtalálható benne egy nappali étkezővel, konyha, 3 hálószoba, fürdő wc-vel, külön wc, gardrób és előtér. A nappaliból egy nagy teraszra léphetünk ki. -Hőszivattyú állítja elő a meleget a padlófűtéshez illetve mennyezeti hűtés lesz beépítve. -Nyílászárók szigetelt műanyagok amik redőnyökkel vannak ellátva. -Külső 15cm hungarocell szigetelés -Az ingatlan megfelel az új, szigorú energetikai szabályoknak, BB kategóriás. -H tarifás villanyóra telepítve. -A feltűntetett ár kulcsrakész állapotban értendő. -Ezen felül napelem rendszert is van lehetőség kialakítani felár ellenében. -A kivitelezés 2026 februárjában kezdődik. -Az ingatlant előre egyeztetett időpontban megtekinthető. Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a nagyon jó adottságokkal rendelkező lakóház, keressen a megadott elérhetőségeimen bátran! Vásárolna de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel áll a rendelkezésére. LIDO HOME - Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
1290 e Ft
1116 e Ft -16%
Ennek az ára
Siófok átlagár
89 M Ft m Ft
128.2 m Ft 31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok

Eladó családi házak a környékről

Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

250 M Ft
12 szoba
260 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

130 M Ft
4 + 2 szoba
200 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

549 M Ft
9 szoba
310 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

420 M Ft
10 szoba
500 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

549 M Ft
9 szoba
310 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

69.99 M Ft
3 szoba
67 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

620 M Ft
12 szoba
1300 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

72 M Ft
5 szoba
132 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

125 M Ft
5 szoba
90 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

330 M Ft
12 szoba
0 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

89.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

126 M Ft
6 szoba
120 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

68 M Ft
3 szoba
64 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

139.9 M Ft
10 szoba
385 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

369.99 M Ft
12 szoba
495 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

139.9 M Ft
10 szoba
385 m²
Bábonymegyer
Eladó családi ház

Bábonymegyer

19.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

139 M Ft
9 szoba
175 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Balatonföldvár
Eladó családi ház