Astora Art House

Eladó családi ház
Siófok

+ 2 kép 1/5
99 900 000 Ft99.9 M Ft 1 097 802 Ft/m2
3 szoba
91 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 300 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 417
Amerza Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A BALAHOMES INGATLAN megvásárlásra kínálja a 725700060-as számú, új építésű, 91 nm-es, kiváló tulajdonságokkal bíró, új építésű CSALÁDI HÁZÁT 500 nm-es udvarral.

A BALAHOMES INGATLAN által kínált CSALÁDI HÁZ jellemzői:

- Siófok keleti részén, új építésű családi házas környezetben épül
- a családi ház nettó alapterülete 91 nm, 11 nm-es terasz és 500 nm udvar tartozik hozzá
- az építkezés várható befejezése 2026.
- burkolatok igény szerint választhatók (megadott árkategóriában)
- a ház a legkorszerűbb előírások szerint lesz kivitelezve
- minőségi építőanyagok felhasználásával készül
- porotherm téglából épül, külső szigetelés EPS 15 cm-es
- műanyag 3 rétegű nyílászárók lesznek beépítve alumínium redőnnyel
- a fűtés hőszivattyús padlófűtéssel, helyiségenként szabályozható termosztáttal

CSOK, hitel felvehető rá!

Ha egy biztonságos környéken keres új otthont, ez Önnek való!

Amennyiben a 725700060-as számú a BALAHOMES INGATLAN által kínált HÁZ, vagy bármely a kínálatunkban található CSALÁDI HÁZ felkeltette érdeklődését, hívjon bármikor a megadott telefonszámon!

Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, bank semleges hitelügyintézéssel áll rendelkezésére.

Keresse irodánkat, amennyiben ingatlan értékbecslésre, home staging vagy lakberendezési tanácsadásra, költöztetésre, átalakítási és felújítási munkák végzésére keres megbízható, profi szakembereket.

Balahomes Ingatlan- „Mi elvezetünk az otthonodba!”

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
1098 e Ft
1257 e Ft 13%
Ennek az ára
Siófok átlagár
99.9 M Ft m Ft
94.6 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok

Eladó családi házak a környékről

Siófok
Eladó családi ház

Siófok

735 M Ft
10 + 4 szoba
387 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

72 M Ft
5 szoba
132 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

120 M Ft
4 szoba
138 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

130 M Ft
4 + 2 szoba
200 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

158 M Ft
5 szoba
210 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

330 M Ft
12 szoba
0 m²
Balatonberény
Eladó családi ház

Balatonberény

128 M Ft
3 + 1 szoba
121 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

71.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Siófok, Petőfi Sándor utca
Eladó családi ház

Siófok

39.5 M Ft
3 szoba
90 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

620 M Ft
12 szoba
1300 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

359.23 M Ft
7 szoba
444 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

549 M Ft
9 szoba
310 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

126 M Ft
6 szoba
120 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

69 M Ft
3 szoba
76 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

166 M Ft
8 szoba
150 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

56.5 M Ft
3 szoba
60 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

400 M Ft
15 szoba
500 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

330 M Ft
12 szoba
0 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

49.9 M Ft
4 szoba
138 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

420 M Ft
10 szoba
500 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány