Avico Greentop

Eladó családi ház
Siófok

+ 17 kép 1/20
139 900 000 Ft139.9 M Ft 1 146 721 Ft/m2
4 szoba
122 m²
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 330 m2
Fűtés: Elektromos
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 778
Makarész András
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Siófok belvárosában – Modern családi ház, 10 perces sétára Balatontól!

Otthon Start programra egy tökéletes választás lehet!

A CITY CARTEL BALATON KÍNÁLATÁBAN:

Ha egy korszerű, energiatakarékos, teljes kényelemmel felszerelt otthont keresel, amely állandó lakhatásra és nyaralónak is tökéletes, ez az ingatlan egyszerűen kihagyhatatlan!

Elhelyezkedés: Siófok szívében, mégis intim, nyugodt környezetben – a Balaton partja mindössze 1000 méterre.
2021-ben épült tégla családi ház, gondosan karbantartott állapotban.

Főbb jellemzők:
• Lakótér: bruttó 105 m² + 17,5 m² terasz (nettó 80 m²)
• Elosztás: 3 hálószoba, 2 fürdőszoba, tágas amerikai konyhás nappali, gardrób
• Kényeztető extra: saját finn szauna a teljes kikapcsolódáshoz
• Nyílászárók: műanyag, szúnyoghálóval és redőnnyel
• Fűtés-hűtés: elektromos radiátor + inverteres klíma
• Energiahatékonyság: 5 kW-os napelemrendszer szaldós elszámolással, 10 cm grafit szigetelés
• Áramkapacitás: 3x32 Amper – elektromos autó töltésére is ideális
• Udvar: parkosított, műfűvel, zárt udvarban gépkocsibeálló
• Kerti tároló
• Igény szerint teljes berendezéssel átvehető

Ez az otthon nemcsak a modern stílusáról és alacsony rezsijéről híres, hanem arról is, hogy minden évszakban élvezhető – legyen szó balatoni nyaralásról vagy kényelmes, állandó lakhatásról.

Ritka lehetőség Siófok belvárosában – azonnal költözhető állapotban!

További részletes információért forduljon hozzám bizalommal, a hét bármely napján!

Irodáink:
8600 Siófok, Fő tér 6. (Sió Pláza -1. szint)
8640 Fonyód, Ady Endre u. 5. (Balaton Áruház földszint)
8638 Balatonlelle, Rákóczi út 276.

Kövess minket Facebook-on is: @citycartelbalaton!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
1147 e Ft
1116 e Ft -3%
Ennek az ára
Siófok átlagár
139.9 M Ft m Ft
128.2 m Ft -9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok

Eladó családi házak a környékről

Siófok
Eladó családi ház

Siófok

68 M Ft
3 szoba
64 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

549 M Ft
9 szoba
310 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Balatonberény
Eladó családi ház

Balatonberény

128 M Ft
3 + 1 szoba
121 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

549 M Ft
9 szoba
310 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

735 M Ft
10 + 4 szoba
387 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

400 M Ft
15 szoba
500 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

72 M Ft
3 szoba
60 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Siófok, Petőfi Sándor utca
Eladó családi ház

Siófok

39.5 M Ft
3 szoba
90 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

89.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

49.9 M Ft
4 szoba
138 m²
Balatonföldvár
Eladó családi ház

Balatonföldvár

223 M Ft
2 + 2 szoba
184 m²
Fonyód
Eladó családi ház

Fonyód

112.9 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

126 M Ft
6 szoba
120 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

149.9 M Ft
6 szoba
168 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves