River Life

Eladó családi ház
Siófok

+ 17 kép 1/20
159 800 000 Ft159.8 M Ft 1 331 667 Ft/m2
4 szoba
120 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Telekméret: 2280 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Horváthné Virág Tímea
Otthon Centrum Siófok

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó kényelmes ház Siófok-Töreki városrészében és mellette egy önálló panorámás telek!

Képzelje el, hogy egy csendes, nyugodt helyen él, ahol a természet közelsége és a Balaton csodás panorámája vár Önre!

Ez a ház tökéletes választás Mindazok számára, akik az aktív pihenést és a nyugalmat keresik!

Főbb jellemzők:

Telek: Rendezett, gyümölcsfákkal és árnyékot adó fákkal 993 nm-en.
A tulajdonos hozzá adja még a közvetlen mellette lévő önélló helyrajzi számmal rendelkező építési telket. 1287 nm
Akár külön házat vagy medencét építtethet rá, ahonnan Balatoni panorámában gyönyörködhet.

Épület: három szinten., 15 cm szigetelés a házon.

Földszint: Tágas étkező konyha, nappali, fürdőszoba, WC, terasz.

Emelet: 3 hálószoba, fürdőszoba mellékhelyiséggel.

Alagsor: Garázs és kazánház.

Felújítás: 2022-ben teljes körű felújítás.

Rész panorámás kilátás a Balatonra , teljes panoráma a természetre!

Bónusz: A ház melletti építési telekkel , amely szintén Balatoni panorámát kínál! Ideális lehetőséget biztosít bővítéshez!

Balaton part 4-5 kilométerre, autóval 10 perc alatt elérhető.

A tulajdonos Siófoki lakást, házat beszámít, ha számára megfelelő lehet!!

Ne hagyja ki ezt a lehetőséget, nézzük meg együtt!

Várom hívását!

Váljon Ön is a Balaton körüli élet részévé!

Balaton#Töreki,# telek és ház,# telek panorámás,#zöld környezet,#

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás családi házak ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
1332 e Ft
1116 e Ft -19%
Ennek az ára
Siófok átlagár
159.8 M Ft m Ft
128.2 m Ft -25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok

Eladó családi házak a környékről

Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

126 M Ft
6 szoba
120 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

56.5 M Ft
3 szoba
60 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

71.8 M Ft
3 szoba
66 m²
Siófok, Petőfi Sándor utca
Eladó családi ház

Siófok

39.5 M Ft
3 szoba
90 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

158 M Ft
5 szoba
210 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

125 M Ft
5 szoba
90 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

49.9 M Ft
4 szoba
138 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

139 M Ft
9 szoba
175 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

139.9 M Ft
10 szoba
385 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

166 M Ft
8 szoba
150 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

72 M Ft
5 szoba
132 m²
Balatonboglár
Eladó családi ház

Balatonboglár

89.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

135 M Ft
7 + 2 szoba
250 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

139.9 M Ft
10 szoba
385 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

330 M Ft
12 szoba
0 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Fonyód
Eladó családi ház

Fonyód

112.9 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

330 M Ft
12 szoba
0 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

69.8 M Ft
3 szoba
59 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

250 M Ft
12 szoba
260 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Herend
Eladó családi ház