Avico Greentop

Eladó családi ház
Siklós

+ 9 kép 1/12
12 500 000 Ft12.5 M Ft 104 167 Ft/m2
3 szoba
120 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 2198 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 636
TENKES INGATLAN BARCS INGATLAN
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Magyarbólyban, 2198 nm-es területen, 120 nm-es családi ház eladó!
Az ingatlanban 3 szoba, konyha, nappali, és fürdőszoba talalható.
A házhozbtartozik egy 25 nm-es üzlethelyiség is.
Kiváló lehetőség gazdálkodásra, falusi csokra nagycsaládosoknak, vagy akár befektetésnek is!

Ár: 12.500.000 ft

Tel: 706367030

www.tenkesingatlan.hu

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás családi házak ára Siklóson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siklós m² ár
104 e Ft
353 e Ft 71%
Ennek az ára
Siklós átlagár
12.5 M Ft m Ft
38.8 m Ft 68%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siklós

Eladó családi házak a környékről

Siklós
Eladó családi ház

Siklós

98 M Ft
4 szoba
67 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Szabadságharc utca
Eladó családi ház

Pécs

58.99 M Ft
3 szoba
240 m²
Siklós, Felszabadulás utca
Eladó családi ház

Siklós

199 M Ft
7 szoba
600 m²
Geresdlak, Flórián utca
Eladó családi ház

Geresdlak

15 M Ft
2 szoba
130 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

98 M Ft
4 szoba
67 m²
Egyházaskozár, Hatos Gusztáv utca
Eladó családi ház

Egyházaskozár

4.7 M Ft
3 szoba
79 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

119 M Ft
8 szoba
240 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

11.6 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

25 M Ft
4 szoba
120 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

98 M Ft
4 szoba
67 m²
Siklós, Kréth Imre utca
Eladó családi ház

Siklós

79.99 M Ft
6 szoba
130 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

7.1 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

7.1 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
Szentlőrinc, Bertalan püspök utca
Eladó családi ház

Szentlőrinc

85 M Ft
3 szoba
330 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

59.5 M Ft
3 szoba
160 m²
Pécs, Meszesi lakóövezet, Pacca dűlő
Eladó családi ház

Pécs

16 M Ft
1 szoba
28 m²
Siklós, Felszabadulás utca
Eladó családi ház

Siklós

199 M Ft
7 szoba
600 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

83 M Ft
3 szoba
100 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

59.5 M Ft
3 szoba
160 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

61.5 M Ft
3 szoba
114 m²
Siklós, Külterület
Eladó családi ház

Siklós