Aerogate Homes

Eladó családi ház
Sarkad

+ 17 kép 1/20
19 500 000 Ft19.5 M Ft 214 286 Ft/m2
3 szoba
91 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 560 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 591
MATUS ZSOLT
Credit Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Sarkad kedvelt részén kínálok eladásra egy teljes belső felújításon átesett, összközműves, 2 szoba + nappalis vegyes falazatú családi házat. Az ingatlan elhelyezkedése, látványa és a belső helyiségek elosztása több lehetőséget biztosít a következő tulajdonos számára. A 91 m2 alapterületű családi ház 560 m2-es telekterületen helyezkedik el. A felújítás tartalmazza az új gáz,- víz,- szennyvíz,- továbbá a villanyvezetékek korszerűsítését, új műanyag kültéri és fa beltéri nyílászárók cseréjét, új padlóburkolatokat-csempéket, új fürdőszoba kialakítását. Az otthon melegét új Ariston gázkazán illetve vegyestüzelésű kazán radiátoros hőleadással, továbbá 3,5 kw-os hűtő-fűtő klíma biztosítja. A telekterület körbekerített, melléképületként egy tároló található. A családi ház kiváló elhelyezkedésű, orvosi rendelő, Éden ABC, Penny, Tanuszoda, MOL benzinkút, étterem, fagyizó, Éden-tó 700 méter távolágon belül elérhető.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Sarkadon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sarkad m² ár
214 e Ft
194 e Ft -11%
Ennek az ára
Sarkad átlagár
19.5 M Ft m Ft
20.9 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sarkad

Eladó családi házak a környékről

Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

16.95 M Ft
9 szoba
170 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

79.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

17.5 M Ft
1599 m²
220 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35 M Ft
2 + 6 szoba
152 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

19 M Ft
4 szoba
123 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
3 szoba
110 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
4 szoba
150 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

7.5 M Ft
2 szoba
75 m²
Gyula, Vár utca
Eladó családi ház

Gyula

85.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

18 M Ft
4 szoba
150 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

8.7 M Ft
2 szoba
90 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

13 M Ft
2 szoba
70 m²
Kamut
Eladó családi ház

Kamut

9.98 M Ft
3 szoba
75 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

4.9 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
3 szoba
110 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

6.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

15 M Ft
3 szoba
100 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

13.5 M Ft
3 szoba
115 m²
Doboz
Eladó családi ház

Doboz

10 M Ft
4 szoba
100 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

16.95 M Ft
9 szoba
170 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

17 M Ft
2 szoba
100 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

73.99 M Ft
8 + 1 szoba
255 m²
Sarkad
Eladó családi ház