River Life

Eladó családi ház
Sárbogárd, földszint

+ 9 kép 1/12
55 000 000 Ft55 M Ft 392 857 Ft/m2
5 szoba
140 m²
földszint
építés éve:2001

Részletes adatok

Telekméret: 1121 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 558
Németh Zoltán
Uriel Hungary Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

SÁRBOGÁRD, Magyar utcában eladó egy 140 nm-es családiház, 3 hálószoba, 2 nappali, 2 étkező, 2 fürdőszoba - 1121 nm-es telken.

Ár: 55 M Ft
Tel.:+36/20-558-8805

HÁZRÓL:

A 2001-ben épült tégla családiház, nettó alapterülete 140 nm. A nagy méretű, jó állapotú ház egyik részén van 3 db hálószoba, melyek között található az egyik nappali, illetve a szobák mellett van a fürdőkádas fürdőszoba, a külön wc és a zuhanyzós fürdőszoba is. A ház másik felében van, egy nagy méretű konyha étkezővel és még egy 40 nm-es nappali.

A házban gázkazán és vegyestüzelésű kazán is dolgozik a meleg előállításán.

A nappaliban és a hidegburkolattal (fürdő, wc) burkolt helyiségekben padlófűtés van.

TELEKRŐL:

1121 nm-es körbekerített nagy udvar hátsó részében melléképületek, tárolók vannak, a ház melletti udvar rész pedig teljesen térkövezett.

KÖRNYÉKRŐL:

Sárbogárd kedvelt részén, nem túl forgalmas út mellett, ráadásul az úttól távol épült ház. Környéken bolt, gyógyszertár, benzinkút is megtalálható.

KINEK AJÁNLOM:

Azoknak a családoknak, akiknek fontos a jó közlekedés, szeretik az otthonukban a nagy tereket mivel a családi, baráti összejövetelekhez szükséges nagy nappali itt ebben a családiházban rendelkezésre áll.

Ár: 55 M Ft
Tel.:+36/20-558-8805

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Sárbogárdon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sárbogárd m² ár
393 e Ft