Astora Art House

Eladó családi ház
Sándorfalva, földszint

+ 13 kép 1/16
42 900 000 Ft42.9 M Ft 612 857 Ft/m2
2 szoba
70 m²
földszint
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 600 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 207
Barkóczi Ágota
Country Home

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kis családi ház eladó Sándorfalván – rendezett telekkel és külön melléképülettel

Sándorfalván kínálok megvételre egy jó adottságú, kis méretű családi házat rendezett környezetben.

Az ingatlan ideális választás lehet azok számára, akiknek fontos a saját kert és az önálló ház nyugalma, de nem szeretnének túl nagy ingatlant fenntartani.

A 600 m²-es telken található:

egy kb. 70 m²-es, 2 szobás vegyes falazatú lakóház
valamint
egy különálló, utcafrontos kb. 10 m²-es melléképület
és állatok tartására,vagy műhelynek alkalmas melléképület

Az utcafrontos melléképület többféle hasznosításra alkalmas:

kis műhely
hobbihelyiség
szépségszalon
vagy akár kisebb vállalkozás működtetésére is megfelelő lehet.

Az ingatlan teljes közművel rendelkezik, állapota rendezett, tiszta, jelenlegi formájában is lakható, ugyanakkor korszerűsítés után igazán szerethető otthonná alakítható.

Főbb előnyök:

jó alaprajz
tehermentes tulajdoni háttér
azonnal birtokba vehető
fenntartható méret
saját kert és melléképület

A kisebb méretű, önálló családi házakból egyre kevesebb érhető el a piacon, ezért ez az ingatlan kiváló lehetőség lehet első otthonnak, idősebb korosztálynak de fiatal pároknak első otthonnak.

Tekintse meg a fotókat és az alaprajzot, majd keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

2 szobás családi házak ára Sándorfalván

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sándorfalva m² ár
613 e Ft
535 e Ft -14%
Ennek az ára
Sándorfalva átlagár
42.9 M Ft m Ft
42.2 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sándorfalva, földszint

Eladó családi házak a környékről

Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

99 M Ft
4 szoba
97 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

87.5 M Ft
6 + 1 szoba
300 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

19.999 M Ft
1 + 1 szoba
50 m²
Makó, Ráday 9/b
Eladó családi ház

Makó

49.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

75 M Ft
4 szoba
95 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

64.99 M Ft
4 + 2 szoba
235 m²
Tiszasziget
Eladó családi ház

Tiszasziget

49.9 M Ft
4 szoba
160 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

225 M Ft
5 szoba
203 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

64.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

129.99 M Ft
5 szoba
150 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

55.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

89.9 M Ft
5 szoba
135 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

220 M Ft
12 + 2 szoba
760 m²
Szentes
Eladó családi ház

Szentes

58 M Ft
4 szoba
147 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

214 M Ft
5 szoba
203 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

124.9 M Ft
7 szoba
200 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

15.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

99 M Ft