Astora Art House

Eladó családi ház
Sándorfalva

+ 17 kép 1/20
42 000 000 Ft42 M Ft 424 242 Ft/m2
2 szoba
99 m²
építés éve:2015

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 1241 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 370
Báló László Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

***Sándorfalva Központjában - Szerkezetkész Családi Ház Eladó***

Eladó Sándorfalva központjában egy 100 nm-es szerkezetkész családiház, amely Ytong tégla felhasználásával épült. A megtervezett ingatlan 2 szobát, étkezőt és konyhát kínál, valamint fürdőszobával és WC-vel rendelkezik. A házban új nyílászárók kerültek beépítésre, biztosítva a modern komfortot és energiahatékonyságot.

Az ingatlanhoz tartozik egy 52,5 nm-es melléképület, melyben 17 nm-es garázs található, ideális gépjármű tárolásra vagy hobbi célokra. A telek 1241 nm, bőséges helyet biztosítva kertészkedésre, családi összejövetelekre vagy akár további fejlesztésekre. Különös értéket képvisel, hogy a telken két fúrtkút van, amely független vízellátást garantál.
Jelenleg az épület vonatkozásában energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre.

Ez az ingatlan tökéletes választás családok számára, akik a városi kényelem és a természetközeli életmód harmóniáját keresik. Sándorfalva kiváló infrastrukturális adottságokkal rendelkezik: a város központjában található Pallavicini Sándor Általános Iskola biztosítja a minőségi oktatást, míg a csütörtöki és vasárnapi piacok friss termékekkel látják el a lakosságot. A település büszkesége a Nádastó Szabadidőpark, amely természetes élővízi strandot, sportolási lehetőségeket és családi programokat kínál egész évben. Az egészségügyi ellátást több háziorvosi rendelő biztosítja a Szabadság téren, így minden szükséges szolgáltatás elérhető a közelben.

**Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget ! Hívjon még ma, és tekintse meg személyesen!**

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás családi házak ára Sándorfalván

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sándorfalva m² ár
424 e Ft
535 e Ft 21%
Ennek az ára
Sándorfalva átlagár
42 M Ft m Ft
42.2 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sándorfalva

Eladó családi házak a környékről

Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

63 M Ft
3 szoba
94 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

55.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

23.49 M Ft
2 szoba
83 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

129.99 M Ft
5 szoba
150 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

75 M Ft
4 szoba
95 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

54.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

110 M Ft
6 szoba
180 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

25 M Ft
0 + 1 szoba
18 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

152 M Ft
5 szoba
170 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.64 M Ft
31 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

129.99 M Ft
5 szoba
150 m²
Sándorfalva, Szent István
Eladó családi ház

Sándorfalva

48.9 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

15.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

99 M Ft
4 szoba
97 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

89.9 M Ft
5 szoba
135 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

64.99 M Ft
4 + 2 szoba
235 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

55 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
Sándorfalva
Eladó családi ház

Sándorfalva

99 M Ft
4 szoba
97 m²
Tiszasziget
Eladó családi ház

Tiszasziget

47 M Ft
4 szoba
160 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Ásványráró
Eladó családi ház

Ásványráró