Astora Art House

Eladó családi ház
Rákóczifalva

+ 14 kép 1/17
34 000 000 Ft34 M Ft 373 626 Ft/m2
91 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 685 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 662
Gál Márta
HOME4U

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

0 szobás családi házak ára Rákóczifalván

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Rákóczifalva m² ár
374 e Ft
324 e Ft -15%
Ennek az ára
Rákóczifalva átlagár
34 M Ft m Ft
25.7 m Ft -32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Rákóczifalva

Eladó családi házak a környékről

Mezőtúr
Eladó családi ház

Mezőtúr

25 M Ft
3 szoba
141 m²
Rákóczifalva
Eladó családi ház

Rákóczifalva

10.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Jászárokszállás
Eladó családi ház

Jászárokszállás

21.5 M Ft
2 szoba
45 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

34 M Ft
6462 m²
69 m²
Rákóczifalva
Eladó családi ház

Rákóczifalva

24.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Mezőtúr, Tündér
Eladó családi ház

Mezőtúr

25 M Ft
1 szoba
85 m²
Rákóczifalva
Eladó családi ház

Rákóczifalva

36 M Ft
479 m²
100 m²
Rákóczifalva
Eladó családi ház

Rákóczifalva

45 M Ft
570 m²
113 m²
Jászberény, Tőtevény tanya
Eladó családi ház

Jászberény

99.9 M Ft
6 szoba
229 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

39.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

120 M Ft
3 + 4 szoba
296 m²
Rákóczifalva
Eladó családi ház

Rákóczifalva

15.9 M Ft
5 szoba
98 m²
Nagyrév, Kossuth út
Eladó családi ház

Nagyrév

24.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Rákóczifalva
Eladó családi ház

Rákóczifalva

26.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Jászjákóhalma
Eladó családi ház

Jászjákóhalma

25 M Ft
4 + 1 szoba
200 m²
Tiszaroff, Aradi út
Eladó családi ház

Tiszaroff

11 M Ft
2 szoba
78 m²
Rákóczifalva
Eladó családi ház

Rákóczifalva

20 M Ft
2 szoba
67 m²
Kenderes
Eladó családi ház

Kenderes

13 M Ft
3 szoba
105 m²
Tiszaföldvár
Eladó családi ház

Tiszaföldvár

25.5 M Ft
2 szoba
140 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

18 M Ft
4 szoba
110 m²
Abádszalók
Eladó családi ház