Astora Art House

Eladó családi ház
Pomáz

+ 10 kép 1/13
93 500 000 Ft93.5 M Ft 820 175 Ft/m2
3 szoba
114 m²
építés éve:1989

Részletes adatok

Telekméret: 243 m2
Fűtés: Héra
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 836
Kármán Roland
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

AZ ÁR CSAK IRÁNYÁR! MINDEN AJÁNLATOT MEGHALLGATUNK!
Különleges hangulatú, panorámás családi ház eladó Pomáz hegyoldalában Szelistye városrész

Ha csendes, természetközeli környezetben keres napfényes, egyedi hangulatú otthont, érdemes megismernie ezt az ingatlant!

Pomáz közkedvelt, hegyoldali részén, Szelistyében kínálok megvételre egy 2 szintes, kiváló adottságokkal rendelkező családi házat, amelyet egész nap körbejár a napfény. Az ingatlan mediterrán hangulatával a toszkán életérzést idézi, miközben praktikus elrendezése ideális akár nagyobb család számára is.

Főbb jellemzők
Bruttó 114 nm / nettó 104 nm lakótér
243 nm-es, összközműves belterületi telek
Csendes, forgalomtól mentes zsákutca
Nagy, 16 nm-es fedett terasz
Hangulatos kert kerti tóval
Panorámás emeleti kilátás

Igény esetén megvásárolható az ingatlan alatti, külön helyrajzi számon lévő 389 nm-es telek is, amely másik utcáról megközelíthető.

Elrendezés

Alsó szint

16 nm-es szoba
8 nm-es tároló
Külön lakrész kialakítására alkalmas (közművek bevezetve)

Földszint:

Tágas, fedett teraszkapcsolatos nappali amerikai konyhával
Szoba
Külön fürdőszoba és WC

Első emelet:

2 világos, tágas szoba
Gyönyörű panoráma

Tetőtér :

Hangulatos mini hálószoba
3 ablakkal, különleges, ég alatt alvós élménnyel
Műszaki tartalom
20 cm belső szigetelés alacsony fenntartási költségek
Rendezett tulajdoni viszonyok (per-, teher- és igénymentes)
Környezet és elhelyezkedés
Természetközeli, nyugodt lakókörnyezet
Pomáz központja néhány percen belül elérhető
Tömegközlekedés kb. 1 km távolságra

Ajánlom mindazoknak, akik értékelik a csendet, a zöld környezetet és az egyedi hangulatú, napfényes tereket. Ez az ingatlan nemcsak ház, hanem valódi otthonélményt kínál.

Akár 3%-os Otthon Start hitellel is megvásárolható!

Keressen bizalommal a hét bármely napján

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás családi házak ára Pomázon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pomáz m² ár
820 e Ft
1039 e Ft 21%
Ennek az ára
Pomáz átlagár
93.5 M Ft m Ft
111.3 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pomáz

Eladó családi házak a környékről

Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

179 M Ft
5 szoba
153 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

54.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

93.5 M Ft
4 + 2 szoba
114 m²
Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

132 M Ft
4 szoba
180 m²
Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

190 M Ft
4 szoba
170 m²
Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

190 M Ft
4 szoba
170 m²
Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

106 M Ft
4 szoba
85 m²
Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

175 M Ft
4 szoba
160 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

35 M Ft
3 szoba
42 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

199 M Ft
5 szoba
243 m²
Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

88.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Pomáz, Orlovácz u
Eladó családi ház

Pomáz

183.5 M Ft
5 + 1 szoba
200 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

98 M Ft
4 szoba
90 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²