City Pearl

Eladó családi ház
Pomáz

+ 5 kép 1/8
112 900 000 Ft112.9 M Ft 1 282 955 Ft/m2
3 szoba
88 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 992 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 338
Sándor ingatlaniroda
Sándor Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó egy hangulatos, teljesen felújított parasztház Pomázon.
Masszív terméskő és tégla falakkal rendelkezik, melyek hosszú élettartamot biztosítanak.
A ház világos és tágas, a helyiségek jól kialakítottak.
A nappali, a konyha és az étkező egyben található, így tágas közösségi teret biztosít.
Emellett három különálló szoba és egy nagy előszoba is rendelkezésre áll.
A tetőtér 20 cm-es hőszigeteléssel rendelkezik.
A ház 10 cm-es külső szigeteléssel ellátott, ami energiatakarékos fűtést tesz lehetővé.
A fűtés gáz cirkó rendszerrel működik.
A nyílászárók és a bejárati ajtó újra lettek cserélve.
A belmagasság 2,70 méter, ami tágas, légies érzést ad a lakásnak.
A telek 992 négyzetméteres és teljesen összközműves.
A kert és az udvar remek lehetőséget kínál pihenésre, kertészkedésre vagy akár kerti programokra.
A ház négy évvel ezelőtt teljes körű felújításon esett át, így azonnal költözhető.
A környék nyugodt, csendes, mégis jól megközelíthető.
Ez az ingatlan ideális azoknak, akik egy karakteres, régi építésű, de modern kényelemmel ellátott házat keresnek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Pomázon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pomáz m² ár
1283 e Ft
1039 e Ft -23%
Ennek az ára
Pomáz átlagár
112.9 M Ft m Ft
111.3 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pomáz

Eladó családi házak a környékről

Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

145 M Ft
7 + 2 szoba
253 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

98 M Ft
4 szoba
90 m²
Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

132 M Ft
4 szoba
180 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

220 M Ft
25 szoba
301 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

119 M Ft
5 szoba
180 m²
Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

179 M Ft
5 szoba
153 m²
Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

136 M Ft
4 szoba
90 m²
Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

175 M Ft
4 szoba
160 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

106 M Ft
4 szoba
85 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

98 M Ft
4 szoba
90 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

132 M Ft
4 szoba
180 m²
Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

54.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Pomáz
Eladó családi ház